» RSS
  • خبرگزاری ایرنا - استان گیلان

خبرگزاری ایرنا - استان گیلانادامه...
هفت کیلومتر از جاده کنارگذر بندرانزلی زیر بار ترافیک رفت

انزلی-ایرنا-معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بندرانزلی از آغاز استفاده دائمی از هفت کیلومتر یک خط جاده کنار گذر بندرانزلی خبرداد.


مهارت اموزی دانش اموزان گیلان در 800 پایگاه

رشت - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش گیلان از آغاز برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در 800 پایگاه این استان با رویکرد مهارت آموزی، کارآفرینی و اشتغال زایی از دهم تیر ماه خبر داد.


دعوت کشتی گیر آستارایی به اردوی تیم ملی نوجوانان

آستارا - ایرنا - رئیس هیات کشتی آستارا گفت : مجید دوستعلی، کشتی گیر نوجوان این شهرستان به اردوی تیم ملی دعوت شد.


برگزاری آزمونهای مهارتی با شرکت افزون بر چهار هزار نفر در گیلان

رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از برگزاری 2 آزمون مهارتی با شرکت چهار هزار و 37 نفر طی روزهای پایانی این هفته در استان خبر داد.


صدور گواهینامه استاندارد افزون بر یکهزار تن کالای صادراتی در آستارا

آستارا - ایرنا - رئیس اداره استاندارد بندر آستارا گفت: خردادماه امسال 33 گواهینامه انطباق با استانداردهای ملی برای یکهزار و هشت تن کالای صادراتی و 11 گواهینامه استاندارد برای 11 هزار و 268 تن کالای وارداتی در این شهرستان صادر شد.


تجهیز یک هزار و 807 کلاس برای اسکان مسافران تابستانی در گیلان

رشت - ایرنا- رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش استان گیلان گفت: یک هزار و 807 کلاس در 221 مدرسه استان برای اسکان مسافران فرهنگی در تابستان تجهیز شده است.


آغاز عملیات عرشه گذاری پل راه آهن آستارا-آستارا در ایران

آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا از آغاز عملیات عرشه گذاری پل رو گذر راه آهن آستارا-آستارا به طول حدود 35 متر در خاک ایران خبر داد.


آغاز طرح تابستانی غنی سازی اوقات فراغت 19 هزار دانش آموز بندرانزلی

انزلی - ایرنا – معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بندرانزلی از آغاز طرح تابستانی غنی سازی اوقات فراغت 19 هزار دانش آموز این شهرستان خبر داد.


مبتکر تاکسی کتابخانه شهر رشت نویسنده شد

رشت – ایرنا- ساحل فیلسوف ، راننده تاکسی فرهیخته و مبتکر تاکسی کتابخانه رشت نخستین کتابش با عنوان «ساحل، رادیو، تاکسی» را منتشر کرد .


هفت شناگاه در نوار ساحلی تالش اماده سازی شد

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش از آمادگی هفت شناگاه موجود در 93 کیلومتر نوار ساحلی این شهرستان برای استفاده گردشگران و مسافران تابستانی خبر داد .


تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲
  • خبرگزاری ایکنا - استان گیلان

خبرگزاری ایکنا - استان گیلانادامه...
دستگاه قضایی کشور ادامه دهنده راه شهدای هفتم تیر استگروه اجتماعی: نماینده ولی فقیه در گیلان شهدای حادثه تروریستی هفتم تیر را از چهره‌های الهی و نورانی ذکر کرد و متذکر شد: دستگاه قضایی کشور ادامه دهنده راه شهیدان است و باید تلاش کنیم مردم به دستگاه قضا خوشبین باشند.
افراد غیر روزه‌دار نیز زکات فطره خود را پرداخت کنندگروه اجتماعی: آیت الله قربانی متذکر شد: زکات فطره برای پر کردن خلا فقر در جامعه محسوب می‌شود و شرط آن روزه‌داری نیست و افراد غیر روزه‌دار نیز باید زکات فطره خود را پرداخت کنند.
ترویج فرهنگ قرآنی راهبرد اصلی آموزش و پرورش استگروه فعالیت‌های قرآنی: حاجتی با بیان اینکه براساس سند تحول بنیادین، ترویج فرهنگ قرآنی راهبرد اصلی آموزش و پرورش است، گفت: آنچه که نیاز اول جامعه امروز ماست، تدبر و فهم دقیق آیات قرآن است.
برگزاری مراسم یادبود شهیدان انصاری و نورانی در 15 تیرگروه اجتماعی: احمدی پور با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت تنها استاندار و معاون استاندار شهید کشور، شهیدان انصاری و نورانی، گفت: امسال نیز در پانزدهم تیرماه مراسم سالروز شهادت این عزیزان در مرکز استان و در شهرهای لنگرود و رودسر برگزار خواهد شد.
اختصاص 220 میلیارد ریال اعتبار به نیازمندان و محرومان گیلانیگروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان گیلان از تحقق وعده رئیس سازمان برنامه و بودجه برای محرومان گیلان خبر داد و گفت: حدود 220 میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه برای کمک به نیازمندان و محرومان گیلانی اختصاص یافت.
حمایت از تروریسم با هدف اسلام ستیزی و اسلام هراسی صورت می گیردگروه اجتماعی: فتح الهی حمایت آل سعود خائن، آمریکا، اسرائیل و برخی از کشورها از تروریسم را نقض کامل حقوق بشر دانست و گفت: هدف اصلی دشمنان اسلام ستیزی و اسلام هراسی در جهان است.
عدالت محوری و قانون مداری در حقوق فردی و اجتماعی جزو خدمات نظام استگروه اجتماعی: مهدوی گفت: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی را در نهاد قوه قضائیه که عدالت محوری و قانون مداری در حمایت از حقوق فردی و اجتماعی است، پاس بداریم.
عدالت سبب ایجاد انسجام ملی بین مردم و حکومت استگروه اجتماعی: سیاوش پور عدالت را از پایه های حکومت برشمرد و جاری شدن آن در جامعه را سبب پیوند محکم مردم و حکومت و ایجاد انسجام ملی دانست.
اهتمام ویژه دولت یازدهم در رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگرانگروه اجتماعی: استاندار گیلان عصر دیروز در دیدار با خانواده شهید عیسی قادری گفت: دولت یازدهم در رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران اهتمام ویژه دارد.
نقد و بررسی کتاب «ابن عربی سفر بی بازگشت» در آستانه اشرفیهگروه اجتماعی: سرپرست اداره کتابخانه های عمومی آستانه اشرفیه از برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب ابن عربی سفر بی بازگشت با حضور جمعی از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی و اهالی فرهنگ و ادب شهرستان آستانه اشرفیه در کتابخانه عمومی اهل بیت(ع) خبر داد.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
۱۰۰ مورد، صفحه ۱ از ۱۰
  • خبرگزاری شبستان - سرویس فرهنگ و ادب

خبرگزاری شبستان - سرویس فرهنگ و ادبادامه...
بررسی مسائل فرهنگی باید متناسب با شرایط بومی منطقه باشد خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جیرفت با بیان اینکه صبر و بردباری از ملزومان کار فرهنگی است، گفت: در بررسی مسائل فرهنگی باید متناسب با شریط بومی منطقه برنامه ریزی کرد و مسائل را اولویت بندی کرد.
برپایی «روز فرهنگ ایران» در قزاقستان خبرگزاری شبستان:«روز فرهنگ ایران» با برگزاری برنامه‌های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه صنایع دستی، پخش فیلم‌های ایرانی به زبان روسی در شهر تالدی قورقان قزاقستان برگزار شد.
سینما همگام با شرایط اجتماعی جدید باید پاسخگوی نیازها باشد خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز سینما در حال اجتماعی شدن است و اگر سینما حرکت نکند، عدم حرکت آن تبدیل به مطالبه می‌شود. بنابراین سینما باید خودش را به سطح اجتماع برساند و به نیازها پاسخ دهد.
آغاز پخش فصل جدید «لاکپشت های نینجا» در شبکه نهال خبرگزاری شبستان: فصل جدید مجموعه پویانمایی «لاک‌پشت های نینجا» از شنبه سوم تیر ماه هر روز راس ساعت ۱۸ در شبکه نهال روی آنتن می رود.
پخش نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب از شبکه یک خبرگزاری شبستان: نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دوشنبه پنجم تیر در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در تهران اقامه می شود که شبکه یک آن را زنده پوشش می دهد.
برنامه «جام رمضان» به سراغ لیگ جهانی والیبال رفت خبرگزاری شبستان: برنامه تلویزیونی «جام رمضان»، جمعه شب میزبان سه تن از والیبالیست‌های کشورمان بود.
گوشه حافظ در دانشگاه پیشاور افتتاح شد خبرگزاری شبستان:گوشه حافظ با حضور سرکنسول و مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بخش فارسی دانشگاه پیشاور، افتتاح شد.
مهلت شرکت در جشنواره فیلم رضوی پایان یافت خبرگزاری شبستان:با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی در یزد، داوری این آثار به‌زودی آغاز می‌شود.
خاطره بازی داریوش اسدزاده در «ماه تمام» خبرگزاری شبستان: بیست و سومین برنامه «ماه تمام» میزبان اشکان کمانگری (خواننده)، اصغر نقی زاده و ماشاالله شاهمرادی (بازیگر) و داریوش اسدزاده (جاودانه بازیگری) بود که ساعت ۲۳:۳۵ به مدت ۷۵ دقیقه به روی آنتن شبکه دو رفت.
اعلام ویژه برنامه های عید سعید فطر در شبکه چهار خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه های تعطیلات عید سعید فطر در شبکه چهار سیما اعلام شد.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۵۰ مورد، صفحه ۱ از ۵