» RSS
  • خبرگزاری ایرنا - استان گیلان

خبرگزاری ایرنا - استان گیلانادامه...
مشارکت مردم در انتخابات به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتبار می بخشد

انزلی- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو علاوه بر تداوم امنیت در کشور، به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتبار می بخشد.


عابر پیاده در تصادف محور فومن- صومعه سرا جان باخت

رشت- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: عدم توجه به جلوی راننده یکدستگاه خودروی پراید مرگ عابر پیاده را در محور فومن به صومعه‌سرا رقم زد.


ساماندهی فاضلاب شهرهای مهم گیلان در دستور کار

رشت -ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب شهری گیلان تاکید کرد : ساماندهی فاضلاب همه شهر های مهم استان در دستور کار این نهاد است .


نماینده آستارا: نامزدها از تخریب همدیگر بپرهیزند

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری باید در تبلیغات انتخاباتی با رعایت اخلاق و پرهیز از تخریب همدیگر، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.


کشف ابزار یراق و مواد خوراکی قاچاق در رشت

رشت - ایرنا - رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی استان گیلان از کشف و ضبط ابزار یراق و مواد خوراکی قاچاق در شهرستان رشت خبر داد.


ورزشکار گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی دعوت شد

رشت - ایرنا - یک ورزشکار گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان دعوت شد.


اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال با دست کارگران تحقق پیدا می کند

رشت- ایرنا- فرماندار رشت با تبریک فرارسیدن روز کار و کارگر گفت:بهترین راهکار برای برون رفت از مشکلات اقتصادی؛ اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است که با دست کارگران، تحقق پیدا می کند.


استان گیلان رتبه نخست گازرسانی به روستاها را در کشور دارد

آستارا - ایرنا - مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: آسفالت هفت هزار کیلومتر راه روستایی و گازرسانی به 9 هزار روستای کشور از خدمات دولت تدبیر و امید است و استان گیلان رتبه نخست گازرسانی را در بین استان های دیگر دارد.


دولت یازدهم بدنبال شرایط ثبات اقتصادی در کشور است

لاهیجان- ایرنا- استاندار گیلان گفت: دولت تدبیر و امید بدنبال ایجاد ثبات اقتصادی برای نظام اقتصادی و مالی کشور است.


ایجاد افزون بر یک میلیون و 400 هزار فرصت شغلی در دو سال گذشته

انزلی-ایرنا-معاون اموراقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد افزون بر یک میلیون و 400 هزار فرصت شغلی در دو سال گذشته در دولت تدبیر و امید خبرداد.


تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲
  • خبرگزاری ایکنا - استان گیلان

خبرگزاری ایکنا - استان گیلانادامه...
حضور حداکثری در عرصه انتخابات مظهر اقتدار نظام اسلامی استگروه اجتماعی: سیاوش پور با بیان اینکه حضور حداکثری مردم همیشه در صحنه در عرصه انتخابات مظهر قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است، گفت: ایجاد فضای آرام و سالم انتخاباتی از مطالبات جامعه است.
همایش سیاسی فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشتگروه اجتماعی: رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا از برگزاری گردهمایی فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان گیلان در همایش یک روزه آگاه سازی سیاسی خبرداد.
14 اردیبهشت؛ برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت در فومنگروه اجتماعی: نیک انجام از برگزاری مراسم بزرگداشت عالم ربانی حضرت آیت الله بهجت فومنی در 14 اردیبهشت در شهرستان فومن خبر داد و گفت: آیت الله بهجت فومنی شخصیت علمی و عرفانی جهان تشیع است.
قرآن برای هر نیازمندی انسان دستور مبرهن و آشکار داردگروه اجتماعی: رئیس ستاد اقامه نماز کشور متذکر شد: اگر می خواهیم انقلاب اسلامی ما به دنیا صادر شود، تنها راه موفقیت قرآن است، زیرا قرآن برای هر نیازمندی انسان دستور مبرهن و آشکاری دارد.
حضور نوجوانان در محافل انس با قرآن هدایت و بیداری را به همراه داردگروه اجتماعی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودبار گفت: بدون شک حضور نوجوانان در محافل انس با قرآن کریم روشنگری، هدایت و بیداری آن‌ها را نسبت به بسیاری از مسائل به‌دنبال خواهد داشت.
آموزه های قرآنی به متن زندگی و جامعه کشیده شودگروه فعالیت های قرآنی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیاهکل مشکلات جامعه امروزی را دور بودن مردم از عمل به قرآن و آموزه های قرآنی دانست و گفت: باید آموزه‌های قرآنی به متن زندگی و جامعه کشیده شود.
پاسداران و جانبازان مفهوم آزادی و آزادگی را معنا بخشیدندگروه اجتماعی: احمدی با بیان اینکه پاسداران و جانبازان مفهوم آزادی و آزادگی را در فرهنگ لغت این سرزمین معنا بخشیدند، گفت: ملت ایران آسایش و آرامش امروز خود را مدیون غیورمردی پاسداران و جانبازان است.
شاداب سازی 30 درصدی فضای کتابخانه های گیلانگروه اجتماعی: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با اشاره به برنامه های این اداره برای شاداب ساختن فضای کتابخانه‌های گیلان گفت: 30 درصد فضای کتابخانه‌های گیلان سال گذشته شاداب سازی شد و این روند ادامه دارد.
بیان مسائل سیاسی از ضرورت‌های مساجد استگروه اجتماعی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان گفت: عبادت، آموزش و بیان مسائل سیاسی از ضرورت‌های مسجد است؛ چرا که نمازگزاران باید با بصیرت کافی در مساجد حضور داشته باشند و امروز از ضروری‌ترین اصل فعالیت مساجد فعالیت در مواجهه با تهاجم فرهنگی است.
هدف از بزرگداشت روز جانباز؛ ترویج فرهنگ ایثار با معرفی پیشگامان ایثارگریگروه اجتماعی: پاکاری هدف از بزرگداشت روز جانباز را ترویج فرهنگ ایثار با معرفی جانبازان گرانقدر به‌عنوان پیشگامان ایثارگری دانست و گفت: همه مسئولان باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشند.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
۱۰۰ مورد، صفحه ۱ از ۱۰
  • خبرگزاری شبستان - سرویس فرهنگ و ادب

خبرگزاری شبستان - سرویس فرهنگ و ادبادامه...
خودمان حرمت خود را حفظ کنیم /اهالی رسانه در ایران جایگاه و تعریف ندارند خبرگزاری شبستان:محمد خدادی در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران گفت:اولین کسانی که وظیفه دارند صنف رسانه را به رسمیت بشناسند و حرمت آن را حفظ کنند ما اهالی این صنف هستیم.
باید از سیاست زدگی در حوزه فرهنگ پرهیز کرد خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: با تمام اختلاف سلیقه هایی که در حوزه فرهنگ داریم نباید در اجرای آن سیاست زده عمل کنیم.
اختتامیه نخستین جشنواره خبری انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران/نفرات برتر معرفی شدند خبرگزاری شبستان: اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران امروز با حضور اساتید و فعالان رسانه ای کشور برگزار و با اعلام اسامی نفرات برگزیده پایان یافت.
پنجمین اهدای عضو در سال ۹۶/پیمان ایزدی جان چهار نفر را نجات داد خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پنجمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در سال جاری، چهار بیمار نیازمند جان تازه گرفتند.
رسانه های خاطی انتخابات ریاست جمهوری را رصد می کنیم خبرگزاری شبستان:حسین انتظامی گفت: وزارت ارشاد وظیفه دارد خطاهای انتخاباتی رسانه ها و خبرگزاری ها را رصد کند و طبیعتا ستاد انتخابات کشور این موضوع را پیگیری می کند.
«اخلاق حرفه ای» متغیر بحرانی فضای رسانه ای کشور است خبرگزاری شبستان:حسین انتظامی درمراسم اختتامیه نخستین جشنواره خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های انجمن صنفی روزنامه‌نگاران گفت: بدون اغراق می گویم اخلاق حرفه‌ای مهم ترین متغیر بحرانی فضای رسانه ای کشور است که می تواند به بهتر دیده شدن رسانه ها کمک کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد ولادت حضرت امام حسین (علیه السلام) روز پاسدار، ولادت حضرت امام سجاد (علیه السلام) و میلاد حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) روز جانباز را تبریک گفت.
بازدید حداد عادل از نمایشگاه گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران خبرگزاری شبستان:غلامعلی حداد عادل از نمایشگاه آثار ایرانی و خارجی گنجینه با عنوان مسافران برلین و رم در موزه هنرهای معاصر تهران دیدن کرد.
درخت های اسماعیلی شاعرانه هستند خبرگزاری شبستان: گالری گلستان میزبان مجموعه جدیدی از نقاشی های علیرضا اسماعیلی با موضوع درخت شد. درخت هایی که به گفته لیلی گلستان برخلاف درخت های سایر نقاشانی که درخت کشیده اند بسیار شاعرانه هستند.
مستر کلاس و کارگاه تخصصی آواز نیما مسیحا برگزار شد خبرگزاری شبستان:مستر کلاس و کارگاه دو روزه تخصصی آواز نیما مسیحا، زیر نظر مرکز آموزش بنیاد فرهنگی هنری بنیاد رودکی در روزهای ۴ و ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ در تالار رودکی برگزار شد.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۵۰ مورد، صفحه ۱ از ۵