آخرین اخبار دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان

برگزاری جشن‌های دهه کرامت با تجلیل از «دختران آفتاب» در کانون‌های مساجد گیلان
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به لزوم اجرای برنامه‌های دهه کرامت با هدف تبیین فرهنگ رضوی در مساجد، گفت: برنامه‌های دهه کرامت کانون‌های مساجد گیلان با تجلیل از دختران نمونه در سالروز ولادت حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.
فصلی جدید در کتاب فعالیت‌های مسجدی
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان از ابتدای شیوع کرونا به شیوه‌های مختلف تلاش بر حفظ حضور نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های مسجدی و بصیرت آفزایی آنان در میدان مقابله با تهاجم فرهنگی شدند.
اجرای پنجمین مرحله توزیع گوشت نذری بین کانون‌های مساجد گیلان
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان از اجرای پنجمین مرحله از توزیع گوشت نذری بین کانون‌های مساجد استان در روزهای آتی خبر داد.
مسابقه کتابخوانی «انتخاب صالحان» ویژه انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود
مسابقه کتابخوانی «انتخاب صالحان» به همت ستاد هماهنگی کانون‌‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ویژه انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
شب قدر فرصتی برای زدودن گناهان و درمان بیماری های روحی است
حجت‌الاسلام رضوانی‌نژاد با بیان اینکه شب قدر فرصتی برای زدودن پلیدی‌ها و پلشتی‌های روحی و روانی است گفت: مومن با غسل وقت غروب شب قدر، با زدودن تن از چرک ظاهری خود را آماده حضور در شب قدر و دریافت این فیض آسمانی می‌کند.
انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مساجد منوط به درج فعالیت در سامانه است
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان گفت: برای انتخاب پایتحت فرهنگ و هنر مساجد ثبت فعالیت‌های کانون‌های مربوطه در سامانه بچه‌های مسجد الزامی است.
« قبلی صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »