ادارات و واحدهای تابعهدبیرخانه امور مساجد

آخرین اخبار دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان گیلان

رقابت کانون های مساجد گیلان در رویداد ملی فهما پایان یافت
حجت الاسلام رضوانی‌نژاد از پایان رقابت کانون‌‌های مساجد گیلان در سومین رویداد ملی فهما خبرداد و گفت: تمامی اقدامات ستاد در راستای حمایت و پشتیبانی از کانون‌های مساجد با توجه به توانمندی آنان در اجرای برنامه‌های فاخر و ثبت مستندات صورت می‌گیرد.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
نام نویسی بیش از ۳۳۰ نفر از فعالان قرآنی مساجد گیلان در جشنواره مدهامتان
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد گیلان از نام‌نویسی بیش از ۳۳۰ نفر از فعالان قرآنی مساجد استان در جشنواره مدهامتان خبر داد و گفت: مهلت شرکت در این جشنواره تا پایان آذر اعلام شده است.
۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
اسامی داوران پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در گیلان اعلام شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد گیلان از معرفی داوران مسابقات قرآنی مدهامتان در استان خبر داد و گفت: این مسابقات در ۱۰ رشته برگزار می‌شود.
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۸:۱۳
رتبه برتر کانون‌های مساجد گیلان در رویداد ملی فهما
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان گفت: تاکنون بالغ بر ۴۰ کانون استان توانسته‌اند با کسب بیش از ۱۰ هزار امتیاز، رتبه نخست کانون‌‌های بالای ۱۰ هزار امتیاز کشور را در رویداد ملی فهما برای گیلان به ارمغان بیاورند.
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
رقابت کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان در سومین رویداد ملی فهما
کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان در سومین رویداد ملی فهما در رقابتی سالم با یکدیگر به دنبال کسب عنوان برتر کشوری هستند.
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۳:۵۷
نهضت آموزش هنر در مساجد گیلان برپا می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه رویکرد این اداره کل، برقراری عدالت فرهنگی با محوریت مساجد است؛ از برپایی نهضت آموزش هنر در مساجد استان خبر داد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۸:۵۲
کتابخانه‌های برتر مساجد گیلان تجلیل شدند
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان از برگزاری مراسم تجلیل از کتابداران برتر کتابخانه‌های مساجد استان خبر داد و گفت: در این مراسم از ۸ کتابخانه برتر استان تجلیل شد.
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
لزوم اختصاص درصدی از اعتبارات فرهنگی برای تجهیز کتابخانه های مساجد
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان با تاکید بر لزوم حمایت از کتابخانه های مساجد خواستار اختصاص درصدی از اعتبارات فرهنگی برای تجهیز کتابخانه های مساجد گیلان شد.
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
۱۸۰ کتابخانه در مساجد گیلان فعالیت می کنند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد گیلان از فعالیت ۱۸۰ باب کتابخانه در مساجد گیلان به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبر داد.
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان برگزار می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان از برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو بخش «رقابتی» و «ویژه» برگزار می‌شود.
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
« قبلی صفحه ۱ از ۶۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »