• باسمه تعالی

به اطلاع می رساند با توجه به درخواست های مکرر همشهریان عزیز و پژوهشگران گرانقدر و احساس نیاز مبرم به آشنایی بیشتر با فعالان عرصه فرهنگ، هنر و رسانه در استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در نظر دارد بانک اطلاعاتی جامعی از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این استان تهیه و در اختیار عموم علاقمندان قرار دهد.

این بانک شامل مختصری از اطلاعات فردی، رزومه کاری، سابقه فعالیت، عناوین کسب شده و معرفی آثار گروه های مختلف شامل فعالان قرآنی، رسانه، شعر و ادب و هنرمندان در استان می باشد که به همت خود این عزیزان با تکمیل فرم طراحی شده ذیل و تأیید کارشناس مربوطه، آماده و در پرتال اطلاع رسانی این اداره کل قرار داده می شود.

از مزایای این بانک، اختصاص یک صفحه جداگانه به هر فعال عرصه های مذکور در راستای معرفی کامل خود و آثارش به عموم علاقمندان می باشد.

نکاتی درخصوص فرم ثبت نام

  - عکس ارسالی باید در فرمت jpeg و در ابعاد حداقل 400*300 و حداکثر 800*600 پیکسل با حداکثر حجم 300 کیلوبایت آپلود شود.

  - اطلاعاتی که در خروجی سایت نمایش داده نمی شود، درون فرم معرفی شده اند؛ که این بخش از اطلاعات در نزد کارشناس این اداره کل محفوظ خواهد ماند.

  - در بخش رزومه کاری با انتخاب یک یا چند رشته، در قسمت توضیحات و سوابق فعالیت، توضیحاتی درخصوص رشته تخصصی، سال آغاز فعالیت و توضیحاتی از کارها و آثار ارایه شود.

  - گفتنی است؛ با انتخاب هرکدام از بخش های قرآنی، رسانه، شعر و ادب و... باید در قسمت توضیحات و سوابق فعالیت، رشته تخصصی شامل یک یا چند مورد از موارد ذیل را درج نمایید:

قرآنی (قرائت، حفظ، مفاهیم، مربی گری و...) / رسانه (خبرنگار، روزنامه نگار، تصویربردار و...) / شعر و ادب (شاعر، نویسنده و...)

تجسمی (نقاش، طراح، عکاس، خوشنویس، مجسمه ساز و...) / موسیقی (خواننده، نوازنده، آهنگساز و...)

نمایش و سینما (کارگردان، نویسنده، بازیگر و...)

  - موارد مندرج در بخش رزومه کاری پس از تأیید کارشناس مربوطه و رویت مستندات (درصورت نیاز درخواست می شود) در خروجی سایت نمایش داده می شود.

  - پس از ایجاد صفحه اختصاصی در صورت نیاز و یا علاقه فعالان گرانقدر، موارد تکمیلی از دوستان دریافت خواهد شد.

فرم ثبت نام

پیگیری فرم های پر شده

شماره پیگیری :