هفته فرهنگ و هنر رشت ویترین فعالیت های سالانه این شهر خواهد بود

هفته فرهنگ و هنر رشت ویترین فعالیت های سالانه این شهر خواهد بود
دبیر برگزاری هفته فرهنگ و هنر رشت بیان کرد: با عنایت به اینکه قریب به 60 درصد از فعالیت های فرهنگی و هنری گیلان در رشت اتفاق می افتد، هفته فرهنگ و هنر رشت ویترین فعالیت های سالانه رشت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت با بیان این مطلب، گفت: با نامگذاری یک هفته با عنوان فرهنگ و هنر در سال می توان شاهد معرفی توانمندی ها و پتانسیل های فرهنگی و هنری شهر رشت بود.

رضا ثقتی افزود: در کشور ما کمتر از ده شهر هستند که در تقویم فرهنگی سالانه خود، هفته فرهنگ و هنر برگزار می کنند که امسال به یمن سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، رشت هم با برگزاری هفته فرهنگ و هنر رشت به جمع این شهرهای کهن با قدمت بالای فرهنگی خواهد پیوست.

وی ضمن ابراز امیدواری از نگاه و رویکرد امید بخش حاکم بر فضای فرهنگی استان عنوان کرد: مردم رشت در این هفته با بیش از 30 برنامه فرهنگی و هنری، اولین هفته فرهنگ و هنر رشت را تجربه خواهند کرد.

هفته فرهنگ و هنر رشت به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و با همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از اول لغایت هفتم بهمن ماه امسال در این شهر برگزار می شود.

۱۶ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت |
تعداد بازدید : ۸۴۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید