آئین گشایش هفته فرهنگ و هنر رشت چهارشنبه برگزار می شود

آئین گشایش هفته فرهنگ و هنر رشت چهارشنبه برگزار می شود
آئین گشایش هفته فرهنگ و هنر رشت با حضور جمعی از مدیران و مسئولان فرهنگی و هنری استان گیلان و شماری از هنرمندان، صبح چهارشنبه اول بهمن در این شهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، آئین گشایش این هفته، ساعت 10:30 صبح چهارشنبه اول بهمن با افتتاح نمایشگاه صنایع دستی که در مقابل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت دایر خواهد شد، آغاز می شود.

افتتاح نمایشگاه های کتاب و تمبر گیلان در ساختمان پست شهرداری (ساعت 11 صبح)، افتتاح نمایشگاه نقاشی آثار نقاشان شهر رشت در نگارخانه مارلیک مجتمع خاتم الانبیاء (ص) (ساعت 11:30)، افتتاح نمایشگاه نقاشی ابنیه تاریخی رشت (ساعت 12)، افتتاح نمایشگاه عکس های قدیم رشت (ساعت 12:30) و افتتاح نمایشگاه دارالمرز رشت (به نمایش گذاشتن نسخ رشت قدیم) در خانه میرزاکوچک جنگلی (ساعت 16) از برنامه های آئین گشایش هفته فرهنگ و هنر رشت می باشد.

بنا بر این گزارش، اجرای نمایش عبور از مه به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی در ساعت 16 چهارشنبه اول بهمن در سالن دکتر رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء (ص)، اجرای تئاتر خیابانی شبکه اختاپوس در ساعت 16:30 همان روز در خیابان اعلم الهدی رشت و برگزاری کنسرت موسیقی هم آوایان تاسیان در ساعت 19 در سالن شهید انصاری از دیگر برنامه های روز نخست برگزاری هفته فرهنگ و هنر رشت خواهد بود.

شایان ذکر است هفته فرهنگ و هنر رشت به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و با حمایت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فرمانداری شهرستان رشت، حوزه هنری استان گیلان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، صدا و سیمای مرکز گیلان، شهر کتاب رشت، هتل شبستان، شرکت چاپ و نشر نوین، کانون تبلیغاتی الف و کانون تبلیغاتی آریانا از اول لغایت هفتم بهمن ماه 93 در رشت برگزار می شود.

۲۹ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت |
تعداد بازدید : ۹۲۰

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید