حضور نفر نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشت

حضور نفر نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشت
محفل انس با قرآن از سری برنامه های هفته فرهنگ و هنر رشت، با حضور نفر نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم، دوم بهمن در مکتب قرآن محمدی (ص) این شهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، نادر حسینی، مسوول انجمن قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و دبیر بخش قرآنی هفته فرهنگ و هنر رشت، ضمن اعلام این خبر گفت: محفل انس با قرآن به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت، فرمانداری شهرستان رشت، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و مکتب قرآن محمدی (ص) این برگزار می گردد.

وی افزود: از نکات حائز اهمیت این برنامه حضور نفر نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم در شهر رشت می باشد که به عنوان قاری در این برنامه حضور خواهد داشت.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدام اخیر اهانت بی شرمانه و گستاخانۀ مجله فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) افزود: در این مراسم قرآنی این اقدام اهانت کنندگان به ساحت مقدس پیامبر(ص) محکوم خواهد شد.

این مسوول ادامه داد: ابتهال خوانی توسط محمود لطفی نیا و قرائت قرآن توسط مظاهر وحیدی از دیگر برنامه های محفل انس با قرآن هفته فرهنگ و هنر رشت خواهد بود.

دبیر بخش قرآنی هفته فرهنگ و هنر رشت در پایان خاطر نشان کرد: محفل انس با قرآن از سری برنامه های هفته فرهنگ و هنر رشت، ساعت 19 پنجشنبه دوم بهمن در مکتب قرآن محمدی (ص) شهر رشت برگزار می شود.

هفته فرهنگ و هنر رشت از 1 الی 7 بهمن 93 با اجرای برنامه های مختلف در شهر رشت برگزار می شود.

۲۹ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت |
تعداد بازدید : ۸۸۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید