پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

کارگاه عکاسی «محمدعلی برنو» با استقبال مخاطبان در رشت برگزار شد

کارگاه عکاسی «محمدعلی برنو» با استقبال مخاطبان در رشت برگزار شد
کارگاه یک‌روزه عکاسی «محمدعلی برنو»، عکاس برجسته گیلانی با حضور 120 نفر از عکاسان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی از سراسر استان و میهمانانی از استانهای خوزستان، خراسان رضوی، تهران و البرز، در رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، این کارگاه به همت مؤسسه فرهنگی و هنری خانهء هنر نیایش، با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حمایت رسانه‌ای پایگاه خبری گیل‌نگاه، روز جمعه ١١ آبان‌ماه ٩٧ از ساعت ٩ صبح تا ٦ عصر، در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت برگزار شد.

گواهینامه حضور در این کارگاه با تأیید اداره‌کل فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی استان گیلان به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

محمدعلی برنو، متولد تیرماه 1358، دارای کارشناسی عکاسی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران؛ کار عکاسی خبری را از سال 1378 در روزنامه ابرار آغاز کرد و پس از آن همکاری با روزنامه‌های ایران، همشهری، صبح ورزش، جهان فوتبال، نود و خبرگزاری ایلنا را در کارنامه دارد.

وی دارای سه دیپلم افتخار از بنیاد لوسی آمریکا در سال ٢٠١٤، عکاس سال اروپا در سال ٢٠١٤ در جشنواره px3، نشان طلای عکس خبری سال ٢٠١٤ px3 فرانسه، نشان طلای عکس سیاسی سال ٢٠١٧ px3 فرانسه، دو دیپلم افتخار از جشنواره px3 در سال ٢٠١٧، و کسب چندین مقام از جشنواره‌های عکس ایران است.

عکسهای برنو در مجله نیوزویک، آژانسکوربیس - سیپاپرس فرانسه و نشریات و رسانه‌های داخلی و خارجی متعدد منتشر شده است.

وی از سال 92 تا کنون به عنوان عکاس ریاست جمهوری ایران مشغول به فعالیت است.

برای مشاهده گزارش تصویری کارگاه کلیک کنید.

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰