پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

مسابقه کتابخوانی و نقاشی پدافند غیرعامل در رودبار برگزار شد

مسابقه کتابخوانی و نقاشی پدافند غیرعامل در رودبار برگزار شد
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، مسابقه ای با موضوعات خلاصه نویسی داستان و طراحی و نقاشی با محوریت پدافند غیرعامل در مقطع سنی کودکان و نوجوانان برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، خشنود ضیایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار با اعلام این خبر افزود: این مسابقه فرهنگی و هنری در مقطع سنی کودک و نوجوان با همکاری اداره آموزش و پرورش و مشارکت اداره کتابخانه های شهرستان رودبار برگزار گردید.

وی در ادامه ضمن تاًکید بر اهمیت موضوع پدافند غیرعامل ، پیش بینی و اجرای برنامه های متنوع و اثربخش در این حوزه را منوط به همکاری و مشارکت به عنوان یکی از الویت های مهم و اساسی ادارات و سایر ارگان ها و سازمان ها و ... مرتبط  برشمرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان رودبار، مفهوم پدافندغیرعامل را ماهیتی پیشگیرانه وبازدارنده تعریف نموده و افزود: بی تردید نهادهای فرهنگی جامعه، نقش اساسی در نهادینه کردن فرهنگ پدافندغیرعامل درسطح مردم وجامعه برعهده دارند و این مهم جز با مشارکت و همیاری و الویت مند نمودن در مراکز فرهنگی به ثمر نخواهد رسید.

 
 

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۳۹