پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

نویسنده و روزنامه نگار پیشکسوت لاهیجانی تجلیل می شود

نویسنده و روزنامه نگار پیشکسوت لاهیجانی تجلیل می شود
شجاع الدین طایفه نویسنده، روزنامه نگار و پیشکسوت فعال اجتماعی اهل لاهیجان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی تجلیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مراسم تجلیل  از شجاع الدین طایفه نویسنده، روزنامه نگارو پیشکسوت فعال اجتماعی لاهیجانی در روز یکشنبه ٢٠ آبان ٩٧ ساعت ١٦:٣٠ در محل پژوهشکده چای برگزار می گردد.

شجاع الدین طایفه متولد ١٣٢١ ؛ اهل لاهیجان و دارای مدرک تحصیلی لیسانس اقتصاد و مدیریت است . از وی تاکنون بیش از ١٣٠٠ مقاله ،  ٦٠٠مطلب ، شعر طنز در نشریات محلی ، منطقه ای و کشوری (اطلاعات، اعتماد، آفتاب یزد) و ماهنامه گیله وا ، پادنگ ، ادبیات داستانی  ، بام سبز ، پیک خزر و گیلان امروز منتشر شده است.

کتاب «لاهیجان در نگاهی دیگر» از این نویسنده به چاپ رسیده است. در این کتاب  عناوینی چون موقعیت شهر لاهیجان و وجه تسمیه آن ، کشاورزی ، معماری ، دانشگاه ها ، نژادها ، باور و گویش ، اداب و رسوم ، لاهیجان از زبان امار ، رخدادهای لاهیجان در گذشته ، وکلای لاهیجان و بسیاری دیگر از مباحث مربوط به شهر لاهیجان توسط این محقق در مدت یکسال و نیم جمع اوری و تدوین گشته است.

کتاب «لاهیجان در نگاهی دیگر» در سال ۱۳۹۰ توسط انتشارات میر ماه تهران به چاپ رسیده است .ویژ گی این کتاب نسبت به سایر کتابهایی که  تاکنون در مورد لاهیجان نوشته شده این است که این کتاب سیمای لاهیجان را از سال ۱۳۰۰ به بعد بررسی می کند.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲