پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

رییس فراکسیون رسانه مجلس: امنیت شغلی اصحاب رسانه فراهم شود

رییس فراکسیون رسانه مجلس: امنیت شغلی اصحاب رسانه فراهم شود
جبار کوچکی نژاد در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بیان اینکه متاسفانه اصحاب رسانه با مشکلات و دغدغه‌های بسیاری روبه رو هستند، گفت: امنیت مالی و شغلی اصحاب رسانه فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، جبار کوچکی نژاد، روز گذشته (دوشنبه 12 آذر 97) در دیدار با عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اهم موضوعات فرهنگی استان گیلان اشاره و اظهار کرد: در گیلان رسانه‌های متعددی در بخش‌های مختلف فعال هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه اصحاب رسانه با مشکلات و دغدغه‌های بسیاری روبه رو هستند،گفت: تأمین امنیت مالی و شغلی اصحاب رسانه به شکل مطلوب از مطالبات این قشر بوده تا این قشر زحمت‌کش با خاطری آسوده به فعالیت در این عرصه بپردازند.

کوچکی نژاد به دغدغه‌های هنرمندان در صندوق بیمه هنرمندان پرداخت و خواستار رفع مشکلات موجود این صندوق شد.

رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس به فعالیت‌های موثر سازمان بسیج رسانه گیلان اشاره کرد و افزود: سازمان بسیج رسانه گیلان در هم‌افزایی تولید محتوای مناسب برگزاری دوره‌های خبرنگاری و برنامه‌های آموزشی تخصصی در حوزه رسانه و ایجاد ارتباط و پیوند و همدلی بین اصحاب رسانه به نحو مطلوبی فعال است.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به نهضت جنگل و برگزاری بزرگداشتی در شأن روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی پرداخت و تصریح کرد: تأسیس بنیاد میرزا کوچک یکی از ضروریات بوده و پیشنهاد می‌شود این بنیاد در آینده نزدیک راه‌اندازی شود.

وی ادامه داد: این بنیاد به عنوان نهادی برای پرورش و اهتمام به این اندیشه که به زعم مقام معظم رهبری نسخه ای مینیاتوری از انقلاب اسلامی است، خواهد بود.

کوچکی نژاد اظهار کرد: آشنا کردن جوانان با نگرش و اندیشه مبارزان عدالت‌خواه متضمن رشد فرهنگ ایثارگری در جامعه خواهد شد.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵