پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

فیلمهای جشنواره فیلم کوتاه تهران در رشت اکران می‌شود

فیلمهای جشنواره فیلم کوتاه تهران در رشت اکران می‌شود
رئیس انجمن سینمای جوانان گیلان از اکران فیلمهای سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مرتضی یوسف‌پور اظهار کرد: با پایان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، براساس تصمیم مسئولان این حوزه، بعد از 12 سال فیلمهای راه‌یافته به بخش اصلی این جشنواره در شهرهای مختلف ایران به نمایش گذاشته می‌شود که رشت از جمله این شهرها است.

رئیس انجمن سینمای جوانان گیلان ادامه داد: این جشنواره همزمان با سراسر کشور از 13 تا 15 آذر پذیرای علاقمندان این حوزه است.

وی تصریح کرد: در مجموع 25 فیلم کوتاه بخش مسابقه این جشنواره بین‌المللی، در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت اکران خواهد شد.

یوسف‌پور با بیان اینکه فیلمهای کوتاه از ساعت 10 صبح تا 13 ظهر روزهای یاد شده برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌شود، بیان کرد: ورود برای عموم شهروندان آزاد و رایگان است.

رئیس انجمن سینمای جوانان گیلان با بیان اینکه یک فیلم از استان نیز در این جشنواره به نمایش درخواهد آمد، گفت: فیلم «بازگشت» ساخته شهریار پورسیدیان کارگردان گیلانی که تا کنون موفق به کسب افتخارات متعدد داخای و خارجی شده است، در این جشنواره اکران می‌شود.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از 18 لغایت 22 آبان‌ماه 97 در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹