پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

آثار هنری توانخواهان رودسری برپا شد/ اجرای نمایش در حمایت از معلولین

آثار هنری توانخواهان رودسری برپا شد/ اجرای نمایش در حمایت از معلولین
همزمان با روز جهانی معلولین ، آثار هنری توانخواهان آسایشگاه معلولین و سالمندان امام رضا علیه السلام رودسر با همکاری اداره بهزیستی در نگارخانه شهید آوینی رودسر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، همزمان با روز جهانی معلولین ، آثار هنری توانخواهان آسایشگاه معلولین و سالمندان امام رضا علیه السلام رودسر توسط این آسایشگاه با همکاری اداره بهزیستی شهرستان در نگارخانه شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برپا شد.

در این نمایشگاه ، مجموعه ای از آثار نفیس هنرهای خیاطی - عروسکی - کاردستی - صنایع دستی - نقاشی - آثار دستی و موضوعات آزاد  چندین توانخواه آسایشگاه معلولین و سالمندان امام رضا علیه السلام در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

شناسایی استعداد توانخواهان ، آشنایی اقشار مختلف مردم با توانمندی معلولان و ایجاد خودباوری بین این اقشار ، از اهداف برپایی این نمایشگاه می باشد.

بازدید از این نمایشگاه تا آخر هفته ادامه دارد.

گزارش تصویری گشایش نمایشگاه

اجرای نمایش با موضوع "حمایت از معلولین"

همزمان با گشایش نمایشگاه آثار هنری توانخواهان آسایشگاه معلولین و سالمندان امام رضا علیه السلام ، نمایش " یکی بود یکی نبود " به نویسندگی و طراحی محسن پورنظری و کارگردانی پریسا ابراهیمی با موضوع " حمایت از معلولین " در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر اجرا شد.

در این نمایش ، محسن پورنظری و پریسا ابراهیمی از هنرمندان این شهرستان به همراه فاطمه پورحسین از توانخواهان آسایشگاه امام رضا علیه السلام رودسر به ایفای نقش پرداختند.

گزارش تصویری اجرای نمایش

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳