پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

نشست هم اندیشی مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری لاهیجان برگزار شد

نشست هم اندیشی مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری لاهیجان برگزار شد
نشست هم اندیشی مسئولین انجمنها در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، در  نشست با مسئولین انجمن های فرهنگی با مضمون ارائه برنامه های پیشنهادی فرهنگی وهنری در ماه های پایانی سال ٩٧ نگار نادری رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی لاهیجان به اهمیت روح جمعی در ارائه کارهای بزرگ فرهنگی به جای فردگرایی اشاره نمود. وی هدف از برگزاری چنین نشست هایی تاکیدی دوباره به همین موضوع بوده است.

این مسئول در بخشی از سخنانش در جمع مسئولین انجمن های فرهنگی وهنری لاهیجان اذعان داشت : برقراری فضای گفتگو در میان اهالی فرهنگ وهنر در پیشبرد اهداف فرهنگی نقشی بسزا خواهد داشت.

وی سپس به برخی بهره برداری های سیاسی از فعالین فرهنگی اشاره نمود و گفت : اجازه ندهید بهره برداری سیاسی به نفع فرد یا افراد ، توسط شما صورت پذیرد.فرهنگ و هنر اصالت خود را دارد و حیطه تخصصی است . روءسای انجمنهای فرهنگی و هنری صاحبان فکر و اندیشه هستند و پس از تایید صلاحیت شروع به فعالیت می کنند . لذا صیانت از هنر سرلوحه رفتار قرار گیرد و جلوی بهره برداری غیر حرفه ای گرفته شود.  در این جلسه  که با حضور مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری از جمله انجمن خوشنویسان ، سینمای جوان ، قرآن و عترت ، هنرهای تجسمی ، خانه ترانه ، انجمن ادبی و... برگزار شد هریک از مسئولین انجمن ها پیشنهادات خود را برای اجرای برنامه های مرتبط با انجمن خود را ارائه دادند.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶