پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

فیلم مستند «تفریح در رودسر» اکران و نقد می شود

فیلم مستند «تفریح در رودسر» اکران و نقد می شود
مستند "تفریح در رودسر" کاری از سید محمدعلی رئیسیان عصر روز پنجشنبه در مجتمع تجاری تفریحی هوسم اکران و سپس مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، با مجوز از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، مستند " تفریح در رودسر " کاری از موسسه ره پویان اندیشه و هنر به مدیریت سید محمد علی رییسیان ، عصر روز ٥ شنبه ٢٠ دی ٩٧ در مجتمع تجاری تفریحی هوسم واقع در میدان امام رضا (ع) اکران و مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

این مستند به معرفی شهرستان رودسر و آشنایی بیشتر با آداب و رسوم ساکنین این منطقه می پردازد که منتخبی از آن در تاریخ های ١٤ دی و ١٥ دی از شبکه سراسری مستند پخش و مورد نقد بررسی کارشناسان برنامه نردبان قرار گرفت.

مستند " تفریح در رودسر " تنها نماینده استان گیلان در این فصل از برنامه نردبان شبکه مستند صداوسیما می باشد که در حال حاضر به امید آرای مردمی برای راهیابی به جشنواره فصلی برنامه نردبان بوده و منتظر همیاری هم استانی های عزیز خود با ارسال نام فیلم ( تفریح در رودسر ) و نام کارگردان ( سیدمحمدعلی رئیسیان ) به شماره ٣٠٠٠٠٨٢ می باشد.

مستند ٣٦ دقیقه ای " تفریح در رودسر " عصر روز پنجشنبه ٢٠ دی ٩٧ ساعت ١٧ در سالن مجلل مجتمع تجاری تفریحی هوسم رودسر به صورت رایگان برای عموم اکران و سپس مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲