پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

نمایش «ببینم سطل شما چه جوریه؟» برای کودکان فومنی به روی صحنه می رود

نمایش «ببینم سطل شما چه جوریه؟» برای کودکان فومنی به روی صحنه می رود
نمایش «ببینم سطل شما چه جوریه؟» ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی (دوره اول و دوم) و مهد کودک ها و پیش دبستانی ها در فومن به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: نمایش «ببینم سطل شما چه جوریه؟» ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی (دوره اول و دوم) و مهد کودک ها و پیش دبستانی ها از ٢٢ دی ماه الی ٢٦ دی ماه در ساعتهای ٩، ١٠، ١١ صبح در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر به روی صحنه خواهد رفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن تصریح کرد: این نمایش به تهیه کنندگی و کارگردانی «مجید پتکی» هنرمند برجسته استان، با نویسندگی «نوشین نقوی» و با مجری گری «مریم جباری ثابت (خاله باران)» اجرا خواهد آمد.

وی ادامه داد: این نمایش کاری از گروه کودک معراج با همکاری کانون نمایش های آیینی و سنت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن بوده است.

نیک انجام با بیان اینکه «ببینم سطل شما چه جوریه؟» با تخفیف و به صورت نیم بها برای دانش آموزان به نمایش در خواهد آمد، افزود: علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط، با شماره تلفن ٠٩١١٨٢٦٦٩٢٦ آقای عزیززاده تماس حاصل نمایند.


۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶