پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

کمدی نامه «دزد و عاشق» در رحیم آباد اجرا می شود

کمدی نامه «دزد و عاشق» در رحیم آباد اجرا می شود
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای نمایش کمدی نامه «دزد و عاشق» به کارگردانی عبدالله بهادری در سالن کتابخانه عمومی رحیم آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، علی فلاح رنجبر با اعلام این خبر افزود: کمدی نامه "دزد و عاشق" کاری از گروه تاتر اهورا و هوسم و گروه هنری عروس بران اشکور رحیم آباد به نویسندگی و کارگردانی  عبدالله بهادری از تاریخ ١٩ الی ٢١ دی ماه ٩٧ در کتابخانه عمومی شهید محمدیان رحیم آباد اجرا خواهد گردید.

وی گفت: این اثر دارای مجوز اجراء از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش استان گیلان بوده که به مناسبت جشن باشکوه چهلمین سال انقلاب اسلامی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر رحیم آباد به اجرای عموم درخواهد آمد.

فلاح رنجبر ادامه داد: در این کمدی نامه محسن پورنظری - رضا مولوی - عبدالله بهادری - امید محمددوست - امیر خلقی - وحید علیپور و جواد نظری به ایفای نقش می پردازند و مسعود ربیع پور نیز به عنوان مدیر تولید این مجموعه ، همکاری خواهد داشت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در پایان تصریح کرد: کمدی نامه " دزد و عاشق " در روزهای چهارشنبه پنج شنبه و جمعه تاریخ ٢١ - ٢٠ - ١٩ دی در دو سانس ١٦ و ٣٠ : ١٨ در کتابخانه عمومی شهید محمدیان رحیم آباد اجراء می گردد.


۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵