پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برپایی نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان آموزشگاه نقطه طلایی در رشت

برپایی نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان آموزشگاه نقطه طلایی در رشت
نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی نقطه طلایی رشت به همت نازی مرتاض خو و سامان پورخوش آموز و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت، محمد حسن پور از برپایی نمایشگاه گروهی عکس ١٤ هنرجوی ٩ تا ١٨ ساله آموزشگاه نقطه طلایی رشت در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) این شهر خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت افزود: نمایشگاه مذکور شامل ٥٤ رنگی و سیاه و سفید با موضوع آزاد در ابعاد ٣٠  در ٤٥ و ٢٠ در ٣٠ سانتیمتر از ١٤ هنرجوی عکاسی است که دوره های مقدماتی تا پیشرفته را گذرانده اند و اولین تجربه نمایشگاهی خود را تجربه می کنند.

به گفته وی؛ هنرجویانی که عکس هایشان در این نمایشگاه دیده خواهد شد عبارتند از:  آریو عاملی پور ، آیه احمدی ، اهورا مهرآریا ، امیرمحمد حسین پور ، پانته آ بختیاری ، شادمهر اسدالهی ، صبا سلمی ، مانی کیایی ، مبینا شفیعی ثابت ، مهرانا زنده دل ، نرگس رفیعی ، هستی صفای هنروری ، هانیه بهرامی و هلیا بهرامی.

حسن پور تصریح کرد: نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی نقطه طلایی از تاریخ ٢٢ تا ٢٧ دی ماه ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ١٢ ظهر و ١٧ تا ١٩:٣٠ عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت برپا می شود.

وی اضافه کرد: آئین گشایش این نمایشگاه ساعت ١٨ عصر روز شنبه ٢٢ دی ماه برگزار خواهد شد.


۲۰ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵