پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

فراخوان کارگاه طراحی پوستر انقلاب در گیلان منتشر شد

فراخوان کارگاه طراحی پوستر انقلاب در گیلان منتشر شد
دبیر بخش پوستر جشنواره فرهنگی هنری انقلاب اسلامی - استان گیلان، از انتشار فراخوان کارگاه طراحی پوستر انقلاب با موضوع «امید به آینده» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مرتضی (مهیار) بیجاری با اعلام این خبر افزود: علاقه‌مندان شرکت در این کارگاه، تا 23 دی‌ماه جاری فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌بایست در این فرصت، چهار قطعه پوستر از آثار خود را به دبیرخانه کارگاه ارسال نمایند.

دبیر بخش پوستر جشنواره فرهنگی هنری انقلاب اسلامی - استان گیلان با بیان اینکه کارگاه طراحی پوستر انقلاب، صبح روزهای 26، 27 و 28 دی‌ماه زیر نظر «هدایت علیپور» و «مهیار بیجاری» در سالن کنفرانس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در رشت برگزار می‌شود، تصریح کرد: شرکت در این کارگاه رایگان است و به تمامی شرکت‌کنندگان در کارگاه، علاوه بر اعطای گواهی شرکت در کارگاه، حق اکران بابت نمایش آثارشان در سطح شهر پرداخت خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه برگزاری این کارگاه در راستای تولید ٤٠ پوستر با محتوای انقلاب اسلامی و از بخشهای جشنواره فرهنگی هنری انقلاب اسلامی - استان گیلان است، اضافه کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کارگاه می‌توانند با شماره 09119296089 تماس حاصل نمایند.

جشنواره فرهنگی هنری انقلاب اسلامی - استان گیلان، با هدف بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و پاسداشت و انتقال فرهنگ انقلابی به نسل حاضر در بخشهای قرآنی، موسیقی، فیلم، نماهنگ، عکس، شعر، پوستر، شبهای خاطره، تکریم خانواده‌های شهدای انقلاب و بخش شهرستانی، از آذر لغایت اسفندماه سال جاری به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در گیلان برگزار می‌شود.

۲۰ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴