در جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر شهرستان رودبار مطرح شد: با همه توان به استقبال چهلمین ایام الله دهه فجر انقلاب شکوهمند ایران اسلامی خواهیم رفت.
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اولین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر شهرستان رودبار برگزار شد

 

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، اولین جلسه مشورتی کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه  فجر انقلاب اسلامی رودبار  با حضور جمعی از فعالان فرهنگی و هنری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

خشنود ضیایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار در این جلسه ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ویاد وخاطره شهدای انقلاب وامام راحل گفت: ضمن حفظ و اشاعه مفاهیم و ارزشهای انقلاب اسلامی به نسلهای بعدی انقلاب، نهادینه نمودن اهداف و آرمانهای انقلاب و امام راحل و منویات مقام معظم رهبری در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ضرورتیست اجتناب ناپذیر.

وی در ادامه ، انقلاب اسلامی ایران را مدلی بی بدیل و الگویی آرمان بخش و تاثیرگذار درحرکتهای انقلابی و بیداری اسلامی در منطقه عنوان نموده و افزود ، این مهم مفهومی جز ادامه راه عزت طلبانه انقلاب اسلامی در پرتو آرمان های امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی در سایه سار عنایات ویژه امام عصر (عج) و رهبری حکیمانه ،اندیشمند فرزانه حضرت امام خامنه ای ندارد.

مسئول کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان رودبار، با اشاره به نقش و جایگاه هنر معاصر با ویژه گیها و جاذبه های بی بدیل و اثر بخش آن در قالب های مختلف ادامه داد، بی تردید میتوان با بهره گیری از ظرفیت فراگیر هنر در تزریق فضایل اخلاقی و دفع رذایل رفتاری ، غامض ترین معانی تعلیمی و تربیتی را به جامعه منتقل کرد.

ضیایی، توجه ویژه به جوانان با هدف آشنایی و درک مناسب از انقلاب و حوادث پس از آن را از مهمترین وظایف ذاتی متولیان و اصحاب فرهنگ و هنر در انتقال صحیح مفاهیم فرهنگی، انقلاب دانست.

سپس هر یک از حاضرین در جلسه پیرامون برنامه های این ایام و به بیان نقطه نظرات  خود پرداختند.

۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۲۵۸
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید