پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

آغاز اجرای نمایش " روزهای بی قوام " در رودسر با حضور فرماندار

آغاز اجرای نمایش " روزهای بی قوام " در رودسر با حضور فرماندار
اولین شب اجرای نمایش " روزهای بی قوام " در رودسر ، با استقبال مخاطبان و مسئولان همراه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، در راستای پاسداشت خون شهدای انقلاب اسلامی و همزمان با سراسر کشور ، نمایش " روزهای بی قوام " به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی عبدالله بهادری در تاریخ ١٦ بهمن ٩٧ در پلاتو اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر آغاز که با استقبال مخاطبان - هنرمندان و مسئولان شهرستان نیز همراه شد.

در این نمایش که به همت حوزه هنری استان گیلان و گروه نمایش هوسم و اهورا و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با موضوع انقلاب تهیه شده است ، بازیگرانی چون سیدرضا مولوی - مائده هوشیار - امیر خلقی - وحید علی پور - امید محمددوست - مجتبی سارمی و ...  به نقش آفرینی می پردازند.

دکتر وارسته فرماندار رودسر در حاشیه اجرای این نمایش عنوان داشت : این کار هنری و نمایشی با موضوع انقلاب و شهادت ، بسیار فاخر و ارزشمند است و هنرمندان عرصه تئاتر و نمایش با اجرای نمایش هایی با مضمون چنین رویدادهای تاریخی می توانند بر افکار نسل جوان جامعه بسیار تاثیر گذار باشند.


این نمایش به زندگی علی قوام از مبارزان انقلابی می پردازد که در جریان انقلاب ، همسر وی با چالش هایی درباره شخصیت و مبارزاتش مواجه می شود.

علاقمندان به نمایش می توانند تا پایان دهه فجر ، ساعت ٣٠ : ١٨ با حضور در سالن پلاتو شهید نظامدوست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، از این نمایش دیدن نمایند.

گزارش تصویری اولین شب اجرای نمایش

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۴