پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برپایی ویژه برنامه «فجر بر مدار فاطمیه» در لاهیجان

برپایی ویژه برنامه «فجر بر مدار فاطمیه» در لاهیجان
ویژه برنامه «فجر بر مدار فاطمیه» به مناسبت دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، ویژه برنامه «فجربرمدارفاطمیه»با همکاری انجمن قران و عترت و موسسه مصباح الهدی در روز پنج شنبه  ١٨ بهمن در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.

در ابتدای برنامه گروه همخوان قرآن با نام « نغمه وحی» به مربیگری خانم سخنگو متشکل از مائده شفیعی،  کیانا کیامنش، ستایش تقوی، آتنا میربلوکی  به قرائت سوره کوثر پرداختند. پس از آن غفار علیپور استاد دانشگاه سخنانی را در خصوص حضرت فاطمه زهرا(س) بیان داشت و گفت: عربی شور می‌آفریند و ترجمه آن شعور. سوره کوثر که توسط جوانان در اول برنامه خوانده شد شورآفرید اما معرفت سوره کوثر شعور می‌آفریند. وی افزود:اگر فاطمه نبود ما خلق نمی‌شدیم سبک فاطمی در قرآن آن است که آن حضرت قرآن را آیه به آیه می خواند و در آن تدبر و تفکر می‌کرد.وی ضمن اظهار امیدواری برای تدبر و تفکر در قران؛  ٤٠ سالگی انقلاب راتبریک گفت و اضافه کرد دهه فجر هم برای انقلابیون هم شور و هم شعور است.

در ادامه برنامه آقای تدریس حسنی از مداحان اهل بیت(ع)  به مداحی پرداخت  و اجرای سرود انقلابی توسط بانوان موسسه قرآنی صاحب الزمان (عج)از دیگر برنامه های فجر بر مدار فاطمیه بود و در پایان از  خانم سکینه تاش پور  همسر شهید رحمان رجبی تجلیل شد و همچنین  به تمامی عوامل دست اندکار برنامه جوایزی اهدا گردید.

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳