پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

«تفریح در رودسر» به فینال جشنواره زمستانه فیلمهای مستند راه یافت

«تفریح در رودسر» به فینال جشنواره زمستانه فیلمهای مستند راه یافت
مستند «تفریح در رودسر» ساخته سید محمدعلی رئیسیان به فینال جشنواره زمستانه فیلمهای مستند راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، مستند " تفریح در رودسر " کاری از موسسه ره پویان اندیشه و هنر به مدیریت سید محمد علی رییسیان ، به فینال جشنواره زمستانه فیلمهای مستند صدا و سیما راه یافت.

در جشنواره زمستانه فیلمهای مستند که از شبکه مستند صدا و سیما در حال پخش می باشد ، مستندسازهای زیادی از نقاط مختلف کشور با فرهنگ بومی خود در این جشنواره شرکت نمودند و در نهایت سه مستند از جمله " تفریح در رودسر " کاری از سید محمد علی رئیسیان " تنها نماینده استان " به فینال راه یافتند.

این مستند به معرفی شهرستان رودسر و آشنایی بیشتر با آداب و رسوم ساکنین این منطقه می پردازد که منتخبی از آن در تاریخ های ١٤ دی و ١٥ دی از شبکه سراسری مستند پخش و مورد نقد بررسی کارشناسان برنامه نردبان قرار گرفت.

مستند " تفریح در رودسر " تنها نماینده استان گیلان در این فصل از برنامه نردبان شبکه مستند صداوسیما می باشد که در حال حاضر جهت انتخاب برترین فیلم مستند در بخش پایانی جشنواره ، به امید آرای مردمی بوده و منتظر همیاری هم استانی های عزیز خود با ارسال نام فیلم ( تفریح در رودسر ) و نام کارگردان ( سیدمحمدعلی رئیسیان ) به شماره ٣٠٠٠٠٨٢ می باشد.

همراهان عزیز جهت حمایت از این مستند می توانند ، متن ( تفریح در رودسر ) ( سید محمد علی رئیسیان ) را در فاصله زمانی ساعت ٧ عصر جمعه ١٧ اسفند الی ساعت ١٢ ظهر یکشنبه ١٩ اسفند به شماره ٣٠٠٠٠٨٢ ارسال نمایند.

مستند ٣٦ دقیقه ای " تفریح در رودسر " تاکنون چندین بار در سطح شهر رودسر به صورت رایگان برای عموم اکران و سپس مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶