پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

آموزشگاه آوای رود با نوای شیرین موسیقی به استقبال بهار رفت

آموزشگاه آوای رود با نوای شیرین موسیقی به استقبال بهار رفت
جشن نوروز آموزشگاه موسیقی آوای رود با اجرای هنرجویان پیانو برگزار و خانواده آوای رود با صدای دل انگیز و نوای شیرین موسیقی به استقبال بهار رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، چهارمین محفل هنرجویی آموزشگاه موسیقی آوای رود این شهرستان در سال ٩٧ عصر روز جمعه ١٧ اسفند ٩٧ در آستانه عید نوروز با حضور تعدادی از هنرجویان و اساتید در مجتمع فرهنگی هنری این اداره برگزار و هنرجویان پیانو این آموزشگاه با اجرای دل انگیز و شیرین موسیقی به استقبال بهار رفتند.

در این محفل هنرجویی ، هنرآموزان این آموزشگاه ، قطعاتی چون انتظار - پیک سحری - شکار آهو - باران عشق - رقص عذرا - پاییزپاییزپاییز - خوابهای طلایی - جان مریم - سرگردان به کنار پاییز رسیدم - گل گلدون - غوغای ستارگان برگوشه آسمان - رقص بهار و بهار دلنشین را اجراء که مورد استقبال حاضرین در سالن نیز قرار گرفتند.

این اجرا به جهت آشنایی هنرجویان با فضای حرفه ای موسیقی و ارائه توانمندی هنرجویان آموزشگاه در قالب کنسرت کارگاهی برای اولین بار در استان به صورت تفکیک شده " مختص ساز پیانو " برگزار گردید.

بیش از ٣٥ هنرجو در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند.

در پایان اجرا نیز به پاس تشویق استعداد هنری هنرجویان، لوح تقدیری اهدا شد.

آموزشگاه موسیقی آوای رود به مدیریت آقای سعید نصری " موئسس انجمن موسیقی در سال ٧٦ و موئسس اولین آموزشگاه موسیقی در شهرستان رودسر " با داشتن اساتید مجربی چون آقایان خسروی - شعبانی و خانم ها یقوب نیا - شاهوردی - امیدی و زلفا ، یکی از آموزشگاه های فعال شهرستان رودسر بوده که همه ساله هنرجویان زیادی با حضور در این آموزشگاه ، با سازهای مختلف آشنا می شوند.

گزارش تصویری محفل هنرجویی

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۰۲