پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

در سوگ رقیه کاری از هنرمندان صومعه سرا در این شهر به روی صحنه می رود

در سوگ رقیه کاری از هنرمندان صومعه سرا در این شهر به روی صحنه می رود
نمایش در سوگ رقیه(س) به نویسندگی و کارگردانی خانم حمیده رازه و هنرمندی هنرمندان صومعه سرا در سالن شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا به روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا، نوراله صفرپور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا از به روی صحنه رفتن نمایش «در سوگ رقیه(س)» به نویسندگی و کارگردانی خانم حمیده رازه هنرمند توانا و جوان صومعه سرا در سالن شهیدآوینی مجتمع فرهنگی هنری فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا خبرداد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا گفت : این نمایش کاری است مذهبی که با بازی سارا ابراهیمی – شقایق بالغی – سپیده پورحنیفه – زهراسلیمانی- زهره فتحی – فاطمه سالم – مهسا دلیر – علیرضا آماده – سیدامیرحسین حسنی و به منشی صحنه ای مهسا دلیر ،  مسئول هنرمندان مریم جو افشان و همکاری رضا آرچین صبحها به مدت سه روز در روزهای یکشنبه – دوشنبه و سه شنبه ١٩تا ٢١ اسفند ماه ٩٧ در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا به روی صحنه می رود.

صفرپور تصریح نمود : دو بازیگر خردسال به نامهای هلیا خداداد در نقش رقیه و نرگس جلوه در نقش فاطمه به دمامه نوازی مهدی باقرزاده و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا به روی صحنه خواهد رفت .

این مسئول فرهنگی از عموم مردم ولایی استان و شهرستان خواست تا با حضور در تاریخهای یاد شده گامی بلند در راستای هنرمند پروری و تشویق هنرمندان جوان شهرستان همچون برنامه های قبلی بردارند.

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۱۹