پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

اختتامیه جشنواره رسانه و مدیریت شهری در رشت برگزار می‌شود + کارگاه آموزشی

اختتامیه جشنواره رسانه و مدیریت شهری در رشت برگزار می‌شود + کارگاه آموزشی
مراسم اختتامیه جشنواره رسانه و مدیریت شهری که به دلیل سفر رئیس جمهوری پنجشنبه گذشته برگزار نشد، پنجشنبه هفته جاری در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مراسم اختتامیه جشنواره مدیریت شهری و رسانه با حضور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، ساعت 11 صبح پنجشنبه 23 اسفند در عمارت تاریخی شهرداری رشت برگزار می‌شود.

کارگاه آموزشی «شناخت ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی فضای مجازی» با تدریس حمید ضیایی‌پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز قبل از آغاز مراسم اختتامیه از ساعت 9 صبح در همان مکان برگزار خواهد شد.

با فراخوان جشنواره رسانه و مدیریت شهری از سوی شورای اسلامی کلانشهر رشت، 280 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از مجموع آثار رسیده، 180 اثر مکتوب در بخش های مختلف از جمله مقاله، خبر و گزارش و یکصد اثر نیز در بخش عکس از 22 عکاس دریافت شده است.

قرار است که برگزیدگان اول تا سوم هر بخش در مجموع 15 نفر تجلیل شوند، به نفرات اول تا سوم این جشنواره در هر بخش به ترتیب 700 هزار، 500 و 300 هزار تومان اهدا می‌شود.

شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و خانه مطبوعات استان، با هدف ارتقا و اشتراک دانش رسانهای در ارتباط با مدیریت شورای اسلامی رشت، بازتاب فرصتها و تهدیدهای مدیریت شهری، ایجاد رقابت مثبت و انگیزه رسانهای در بین فعالان حوزه رسانه، افزایش فضای حرفهای و اخلاق رسانهای در شهر نسبت به برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری در این کلانشهر اقدام کرد.

تحلیل اخبار شورا و شهر و عکس خبری در زمینه های محیط زیست، فرهنگ عمومی، دیپلماسی و توسعه شهری، عمران و اقتصاد شهری و ترافیک شهری از محورهای جشنواره رسانه و مدیریت شهری است.

بخشهای اصلی جشنواره شامل مقاله (سرمقاله و یادداشت)، خبر (گزارش خبری)، گزارش مکتوب (تحقیقی و تحلیلی) ، عکس خبری (گزارش تصویری) و بخش ویژه شامل آثار منتشر شده در شبکه های اجتماعی - مجازی است.

 

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱