پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برگزاری سومین جشنواره تئاتر هنرجویی در فومن

برگزاری سومین جشنواره تئاتر هنرجویی در فومن
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن از برگزاری سومین جشنواره تئاتر هنرجویی چیکا در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: سومین جشنواره تئاتر هنرجویی موسسه فرهنگی هنری چیکا طی سه روز از روز سه شنبه ٢١  تا پنجشنبه ٢٣ اسفند سال جاری در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای سطح فرهنگی و هنری شهرستان و همچنین ایجادِ انگیزه در میان هنرمندان و هنرجویان و جنب و جوش و تکاپو در حوزه هنرِ نمایش شهرستان عنوان نمود.

در همین راستا مصطفی رادمند مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری چیکا و مسئول برگزاری این جشنواره درباره اهمیت برگزاری چنین جشنواره هایی تصریح کرد: جوانانِ علاقمند می توانند با برگزاری چنین جشنواره هایی به این هنر علاقمند شوند و راهی برای ورودِ هنرجویان به عرصه هنر نمایش پیش رویشان قرار گرفته شود.

رادمند درباره روند اجرای جشنواره چنین گفت: جشنواره در طول سه روز برگزار می شود که در طی آن ٧ گروهِ تئاتر در بخش های بازیگری، کارگردانی، موسیقی، و طراحی پوستر و بروشور با یکدیگر به رقابت می پردازند و آثارشان مورد ارزیابی قرار می گیرند. داوریِ جشنواره هنرجویی فومن را سید محسن مهدویان، فاطمه میقانی، بابک رضایی به عهده دارند. دبیر جشنواره علی نظری و مسئول برگزاری آن مصطفی رادمند می باشد.

وی افزود: روز پنجشنبه آخرین روز جشنواره است. پس از داوریِ آثار، آیین پایانی برگزار و از نفرات برتر با اهدای جوایز و تندیس جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۲۱