پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

«پزشک نازنین» از امروز در لنگرود به روی صحنه می رود

«پزشک نازنین» از امروز در لنگرود به روی صحنه می رود
نمایش «پزشک نازنین» به کارگردانی ابراهیم زمانی از چهارشنبه به مدت چهار روز در سالن شهید املاکی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود به روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، سهراب مقدسی طی گفتگویی اعلام داشت: نمایش «پزشک نازنین» یکی از آثار نمایشنامه نویس برجسته جهان «نیل سایمون»، به کارگردانی ابراهیم زمانی از ٢٢ لغایت ٢٦ اسفندماه جاری هر شب ساعت ١٨ در سالن شهید املاکی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود اجرا می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود افزود: در این نمایش که با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان  و توسط گروه تئاتر شروم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود به روی صحنه می رود، آیدا حشمی، ابراهیم زمانی، رضا خاکی، برنا احمدنژاد و شهلا اعظمی به ایفای نقش می پردازند و  و معصومه حیدری/ دستیار کارگردان، کوثر کریمی/ مدیر صحنه و لباس، نیما تابنده/ مشاور کارگردان، اسحاق افسرده/ گریم، مهسا قربان پور/ دستیار گریم، جواد رضایی/ طراح پوستر و بروشور و امین امین نژاد نیز موسیقی، نور، پرجکشن و صدا را برعهده دارند.


پرونده فعالیت نمایشی گروه شروم در سال ۹۷ با اجرای نمایش «پزشک نازنین» بسته می شود

سید صادق عابدینی سرپرست گروه تئاتر شروم لنگرود نیز با بیان اینکه «پزشک نازنین» آخرین کار این گروه نمایشی در سال ۹۷ خواهد بود، اظهار کرد: این کار مربوط به نویسنده‌ای است که ایده‌های ذهنی‌اش را برای تماشاگران تعریف می‌کند و آن ایده‌ها به صورت شخصیت‌هایی در صحنه نمایش حضور پیدا می‌کند و... .

 

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۵۹