اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار با همراهی صمیمانه هنرمندان شریف این سامان در نخستین ساعات سال نو با اجرای برنامه های متنوع نمایشی به استقبال مهمانان نوروزی 98 رفتند.
گزارشی از ویژه برنامه های نوروزی 98 - اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، خشنود ضیایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار در این خصوص گفت : هنرمندان خوش ذوق و خلاق هنر نمایشی دیار شکوفه های زیتون همچون سال های گذشته در نخستین ساعات سال نو با اجرای نمایش های آئینی و سنتی ایرانیان و بومی منطقه در شهر های لوشان و منجیل بعنوان دروازه ورودی استان سرسبز گیلان زمین به مهمانان نوروزی خوش آمد گفتند.

وی ادامه داد ، در این ویژه برنامه ها به نخستین مهمانان نوروزی سال بسته های فرهنگی به رسم یادبود و با هدف معرفی اماکن مذهبی و جاذبه های گردشگری و مناطق فرهنگی و ... تقدیم گردید.                                                   

* اجرای جنگ شادی

* اجرای نمایش حاجی فیروز و عمو نوروز

* خوش آمدگویی به اولین مسافران نوروزی در آستانه ورودی شهرستان رودبار بعنوان دروازه ورودی استان گیلان در نخستین  ساعات سال نو

* معرفی اماکن مذهبی ، جاذبه ها گردشگری ، مناطق بکر و زیبای منطقه کوهستانی و اهداء بسته های فرهنگی ...

ضیایی در پایان از پورکان رابط انجمن نمایش استان گیلان در شهرستان رودبار ، مدیرمسئول گروه نمایشی فجر منجیل و آموزشگاه آزاد هنری نمایش در اجرای این برنامه های منسجم ، موًثر و ارزشمند کمال تشکر و قدردانی را نمودند

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید