پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

ایستگاه خوشنویسی در مصلای نماز جمعه رودسر برپا شد

ایستگاه خوشنویسی در مصلای نماز جمعه رودسر برپا شد
همزمان با روز هنر اسلامی ، ایستگاه خوشنویسی با همکاری انجمن خوشنویسان و بسیج هنرمندان در مصلای نماز جمعه رودسر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، علی فلاح رنجبر رییس این اداره با اعلام این خبر افزود : همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی " سالروز شهادت سید مرتضی آوینی ، ایستگاه خوشنویسی با همکاری انجمن خوشنویسان و کانون بسیج هنرمندان در مصلای نماز جمعه رودسر برگزار شد.

وی گفت : در این پایگاه صلواتی خوشنویسی که به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی و اعیاد شعبانیه و همچنین هتک حرمت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلای نماز جمعه برگزار گردید ، نمازگزاران از آثار خوشنویسی خلق شده بازدید بعمل آوردند.

فلاح رنجبر ادامه داد : اساتید خوشنویسی شهرستان، از جمله محمد رضا رحمتی ( مسئول انجمن خوشنویسان ) و غلامرضا یحیی پور ( بازرس انجمن خوشنویسیان شعبه رودسر ) و از اعضای کانون بسیج هنرمندان شهرستان در این ایستگاه خوشنویسی به نگارش خط و نستعلیق پرداختند.

وی در پایان تصریح کرد : حضور سبز جمعی از هنرمندان کانون بسیج این شهرستان در راهپیمایی " حمایت از سپاه " - دیدار با امام جمعه شهرستان رودسر - دیدار از خانواده شهدای هنرمند ، از دیگر برنامه های کانون بسیج هنرمندان رودسر بود.

گزارشات تصویری برنامه های فرهنگی هنری روز هنر انقلاب اسلامی 

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵