پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

مجموعه نامه های برگزیدگان نخستین مسابقه «نامه ای به خدا» چاپ شد

مجموعه نامه های برگزیدگان نخستین مسابقه «نامه ای به خدا» چاپ شد
مجموعه نامه های برگزیدگان مرحله اول و نهایی نخستین مسابقه نامه ای به خدا با عنوان « ساز دنیا را برایم کوک کن »به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، اولین مسابقه نامه ای به خدا با عنوان « ساز دنیا را برایم کوک کن »با هدف ایجاد انگیزه برای مطالعه ، مهارت نوشتن ، پرواز تخیل ، راستگویی،دریافت انرژی کائنات ، مشارکت در کارگروهی و ترغیب به فعالیتهای اجتماعی شکل گرفت . در خوانش نامه ها که توسط شهلا شهابیان (رییس خانه داستان بیژن نجدی و مدرس کلاس داستانویسی خلاق از نویسندگان پیشکسوت) ، نیلوفر امیدی (ازمدرسان آثار کلاسیک و بنیانگذار کلاس های شاهنامه خوانی کودکان و نوجوانان لاهیجان )و نگارنادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت موارد زیادی هیات داوران را با چالش انتخاب روبرو نمود.

این مسابقه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در راستای شناسایی و پرورش استعدادها ، تشویق به نوشتن آرزوها و رویاها ، تقویت خلاقیت و تمرین نگارش و گستردگی گنجینه لغات در زمستان ٩٧ در دو گروه سنی کودک و نوجوان برگزار شد که از بین ٢٤٨ نامه رسیده  ۴۵ نامه به مرحله نیمه نهایی و ٨ نامه برگزیده  در مرحله نهایی معرفی شدند ، و در پی آن این نامه ها توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  لاهیجان در یک مجموعه به چاپ رسید.

الینا صفری از مدرسه مریم تاجگردون؛ زهرا قلی پور دلجو از دبستان هجرت ۲ ؛مانی علیدوست از مدرسه حامی ؛ آیناز فیضی از مدرسه هجرت ٢ ؛ فاطمه علی نیا از مدرسه شاهد ؛ آتنا پورتقی از مدرسه فرزانگان امام رضا (ع))؛ مهدیه خانی از دبیرستان نمونه دولتی تاجگردون و محدثه  جعفری از مریم تاج گردون از برگزیدگان مرحله نهایی مسابقه نامه ای به خدا می باشند.

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴