پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

معرفی برگزیدگان فراخوان نشر مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی

معرفی برگزیدگان فراخوان نشر مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از معرفی برگزیدگان فراخوان انتشار مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان با اشاره به انتشار فراخوان انتشار مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی از خردادماه سال گذشته، اظهار کرد: این فراخوان توسط معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و در راستای اجرای طرح پنج ساله پیشگیری از خشونت، خطاب به دفاتر خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و نشریات محلی استان منتشر شد.

وی یادآور شد: بر اساس فراخوان مذکور از فعالان رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خواسته شده بود تا با انتشار مطالبی پیرامون «خشونت‌های خانگی» در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی جامعه و خانواده با این اداره‌کل همراهی نمایند.

ابراهیمیان با اشاره به انتخاب آثار برگزیده شرکت کننده در این فراخوان، گفت: سرمقاله «خشم، تهدیدی برای نهاد خانواده» نوشته کریم خورسندی در صفحه نخست روزنامه سوال جواب مورخه 25 دی 97 و گزارش «نباید قربانیان خشونتهای خانگی و همسرآزاری را مقصر شمرد» اثر محدثه مهدوی در خبرگزاری ایسنا مورخه 10 تیر 97، به ترتیب به عنوان رتبه‌های اول و دوم این فراخوان انتخاب شدند و اثری شایسته دریافت مقام سوم نشد.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان افزود: برگزیدگان این فراخوان، طی مراسمی در اردیبهشت‌ماه 1398 تجلیل خواهند شد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶