هنرمندان رودباری با برپایی نمایشگاه و فروشگاه هنرهای تجسمی آثار خود را با هدف کمک رسانی به سیل زدگان در معرض دید عموم و علاقه مندان و خیرین قرار دادند.
هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان رودبار هم در صف کمک به سیل زدگان ایستادند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، خشنود ضیایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار در حاشیه مراسم افتتاحییه این نمایشگاه اظهار داشت ، با عنایت به تاًکیدات موًکد رسولان الهی ، ائمه اطهار و بزرگان دینی همراهی و همدلی و  دستگیری از نیازمندان علاوه بر رضایت قلبی و آرامش دل ، کسب مقام معنوی را نیز از درگاه خداوند سبحان را بهمراه خواهد داشت.

وی با اشاره به وقوع سیل اخیر و تبعات غم انگیز و دلخراش سیل  ادامه داد ، احسان و نیکوکاری یکی از اصول اساسی ارزشهای انسانیست به ویژه در جامعه اسلامی که خداوند رحمان به آن سفارش فراوان نموده اند.

ضیایی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه همراهان و دستاندرکاران این برنامه ارزشمند به ویژه اداره کتابخانه های عمومی ،کانون بسیج هنرمندان و رسانه ، از همه مردم نوعدوست و نیکوکار شهرستان جهت بازدید و خرید آثار هنری هنرمندان این سامان با هدف کمک به سیل زدگان اخیر کشورعزیزمان دعوت بعمل آوردند.

لازم به توضیح است این نمایشگاه و فروشگاه با حضور فلاح فرمانده سپاه شهرستان رودبار و شهردار و اعضاء شورای شهر رودبار و دیگر همراهان با ارایه 50 اثر طراحی و نقاشی ، گرافیک و خوشنویسی و تذهیب ، به انضمام 40 اثر تجسمی که در خلال برگزاری نمایشگاه به آن افزوده خواهد شد ، به مدت یکهفته واقع در سالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار در معرض دید خیرین وعلاقه مندان به خرید آثار هنری در دو شیفت صبح و بعد ازظهر خواهد بود. 

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید