پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

نخستین جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان لنگرود برگزار شد

نخستین جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان لنگرود برگزار شد
با حضور اعضای ستاد ساماندهی سواحل شهرستان لنگرود نخستین جلسه این ستاد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، اولین جلسه ستاد ساماندهی سواحل صبح روز یکشنبه ١٢ خردادماه سالجاری با حضور روسای ادارات ورزش و جوانان ، میراث فرهنگی و صنایع گردشگری ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بخشدار مرکزی ، سپاه ناحیه ، نیروی انتظامی ، تبلیغات اسلامی و شهرداری چاف و چمخاله در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید .

در این جلسه مقدسی ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود ضمن تأکید بر تلاش هدفمند و مستمر اعضای ستاد بدین منظور ، هم پوشانی عملیاتی عوامل انتظامی ، امدادی ، نجات غریق ، دریابانی ، شهرداری و سایر ادارات مرتبط به خصوص در تعطیلات را خواستار شد .

وی انجام امورات محوله و تدبیر در پیشبرد اهداف ستاد را مهم دانست و خاطر نشان کرد: حصول نتایج مطلوب مستلزم اهتمام و همکاری جمعی است و با توجه به مشخص بودن مسئولیت ها ، مطمئناً در قبال کم و کیف اقدامات صورت گرفته می بایست پاسخگو باشیم .

مقدسی با تاکید بر اینکه بایستی فضای امنی را برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در سواحل ایجاد کنیم، از تمامی کسانی که میتوانند از ظرفیت های سواحل متناسب با قوانین برای ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت جامعه محلی استفاده کنند، دعوت به سرمایه گذاری کرد.

 در ادامه این جلسه روسای ادارات و نهادهای عضو ستاد ساماندهی سواحل نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند .

خدمات رسانی مطلوب در سطح سواحل و طرح های سالمسازی دریا ، ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، ارائه خدمات مناسب رفاهی و بهداشتی برای گردشگران و بهره مندی مناسب مسافران از مواهب الهی سواحل ، برگزاری جشنواره ها و برنامه های فرهنگی و هنری و ... به منظور بهره گیری از ظرفیت های گردشگری در مناطق ساحلی و جلب مشارکت بخش خصوصی در سواحل از اهم مصوبات نخستین جلسه ی ستاد ساماندهی سواحل بود .

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۳۱