پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برپایی نمایشگاه عکس «در فراق یار» در فومن

برپایی نمایشگاه عکس «در فراق یار» در فومن
نمایشگاهی مشتمل بر ٢٢ قطعه عکس به مناسبت ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره) از روز دوشنبه سیزدهم خرداد ماه در نگارخانه کیومرث صابری فومنی برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت فرارسیدن سی امین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نمایشگاه عکسی با عنوان « در فراق یار » در گالری کیومرث صابری از روز دوشنبه سیزدهم خرداد ماه برپا شده است.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه عکسهایی با موضوع تصاویر ارتحال امام خمینی (ره) و حال و هوای کشور در آن روزها (روزهای خرداد ٦٨) به تصویر کشیده شده اند.

نیک انجام اظهار داشت: امام خمینی (ره) انسانی دوراندیش، حکیم و آینده نگر بود؛ که هرکدام از این صفات، کافی است که شخصی را در مرتبه ای والا جای دهد و احترام همگان را جلب کند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در ادامه افزود: امام راحل توانست با اراده محکم خود، توکل به ذات احدیت و به پشتوانه مردم متدین ایران اسلامی انقلابی را به ثمر برساند که امروزه به الگویی برای تمام دنیا تبدیل شده است.

این مسئول اذعان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه ارتباط جوانان و نوجوانان با شخصیت امام خمینی (ره) و ایجاد انگیزه حرکتی انقلابی در وجود نسل جوان این مرز و بوم عنوان نمود .

به همین مناسبت نمایشگاهی شامل ٢٢ قطعه عکس با مضمون ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره) از روز دوشنبه سیزدهم خرداد ماه به مدت یک هفته در نگارخانه کیومرث صابری فومنی برپا و در معرض دید مردم فومن قرار گرفته شده است.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳