پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برپایی نمایشگاه‌های «آستانه آفتاب» و «سیمای خورشید» در گیلان

برپایی نمایشگاه‌های «آستانه آفتاب» و «سیمای خورشید» در گیلان
مجموعه‌های نمایشگاهی «آستانه آفتاب» با محور ولایت فقیه و «سیمای خورشید» با محور بررسی گوشه‌هایی از زندگی مقام معظم رهبری، دیدگاه‌ها، رهنمودها و دیدارهای ایشان، در شهرهای استان گیلان به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مجموعه نمایشگاهی «آستانه آفتاب» پاسخ به پرسش‌هایی در باب ولایت فقیه برگرفته از بیانات امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب (مد ظله‌العالی) و علمای اعلام است. ضرورت تشکیل حکومت اسلامی در دوران غیبت، اثبات ولایت فقیه، تعریف ولایت فقیه به زبان ساده، شبهه ابداع ولایت فقیه توسط امام خمینی(ره)، چند نمونه از بیانات علمای قائل به ولایت فقیه، نایب امام زمان بودن ولی فقیه و... از موضوعات مطرح شده در این مجموعه نمایشگاهی است.

مجموعه نمایشگاهی «سیمای خورشید» نیز به بررسی گوشه‌هایی از زندگی مقام معظم رهبری، دیدگاه‌ها، رهنمودها و دیدارهای ایشان می‌پردازد.

این دو مجموعه نمایشگاهی به همت روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان در ایام ارتحال امام(ره)، قیام خونین 15 خرداد و انتصاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب اسلامی در برخی از شهرستان‌های استان برپا می‌شود.

همچنین توزیع کتب «حقیقت وارونه» و «فلسطین، از دیدگاه امام خمینی(ره)» به‌مناسبت روز قدس و کتاب «مثل لاله، صادق» درخصوص جانباز شهید آیت‌الله احسانبخش از دیگر اقدامات مشترک اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان به مناسبت این ایام بود.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۰۴