پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برگزاری اختتامیه طرح «سی روز با قرآن» در فومن

برگزاری اختتامیه طرح «سی روز با قرآن» در فومن
طرح «سی روز با قرآن» با حضور مسئولان شهرستانی به همراه تقدیر از قاریان و فعالان حوزه قرآنی در فومن به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: آیین اختتامیه طرح «سی روز با قرآن» طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان در عصر روز سه شنبه ١٤ خرداد ماه سال جاری به همراه تجلیل از فعالان قرآنی در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار شد.

وی تصریح کرد: برای هجدهمین سال پیاپی طرح جزء خوانی قرآن کریم با عنوان سی روز با قرآن با همکاری نهاد های مسئول در سطح شهرستان فومن و انجمن قرآن و نهج البلاغه این اداره برگزار گردید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن افزود: با توجه به لزوم اشاعه فرهنگ قرآنی در میان آحاد جامعه این اداره برخود واجب می داند که در این زمینه کوشا باشد و برگزاری این طرح در همین راستا و توسعه و بسط فعالیت های قرآنی تعریف می گردد.

 گفتنی است محفل «سی روز با قرآن» به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هر روز ساعت ١٨ در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد. در این مراسم علاوه بر جزء خوانی قرآن، تفسیر قرآن کریم، جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و مراسم سوگواری به مناسبت سالگرد شهادت حضرت علی (ع) نیز برگزار گردید.

در پایان این مراسم اختتامیه از قاریان برجسته و جوان شهرستان از جمله: مجتبی بهبودی، مهیار حسین زاده، سید علی خامسی، جواد رضایی، کمیل پور قاسم، آرش رخشنده، حسین اکبری، سامان مترصدی، محمد حسین واثقی، ناصر پورطوسی و رضا حسین زاده تقدیر به عمل آمد. همچنین به قید قرعه به دو نفر از شرکت کنندگان در این طرح جایزه ویژه سفر به مشهد مقدس تعلق گرفت.

۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸