پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

تجلیل از فعالان جزء خوانی قرآن ماه مبارک رمضان در رودسر

تجلیل از فعالان جزء خوانی قرآن ماه مبارک رمضان در رودسر
از فعالان محفل سی روز با قرآن شهرستان رودسر تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، همزمان با اخرین روز ماه مبارک رمضان ، از فعالان جزء خوانی قرآن ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه رودسر تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم که عصر روز سه شنبه ١٤ خرداد ٩٨ مصادف با آخرین روز ماه مبارک رمضان و با حضور امام جمعه شهرستان - خانواده معزز شهید مدافع حرم " شهید رضی " - روئسای ادارات تبلیغات اسلامی - فرهنگ و ارشاد اسلامی - اوقاف و امور خیریه - اقشار مختلف مردمو قاریان قرآنی شهرستان در مسجد امام علی علیه السلام برگزار گردید ، از فعالان سی روز با قرآن ، تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

امام جمعه رودسر در این محفل نورانی تصریح کرد : خانه هایتان را با تلاوت قرآن منور کنید ، چون خانه ای که در آن قرآن تلاوت شود ، شیطان در آن خانه وارد نمی شود و آن خانه در حیطه نزول ملائکه قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به اینکه ، تلاوت قرآن باید مورد توجه همه قرار گیرد ، اذعان داشت : کسی که در محضر قرآن باشد ، انسان قرآنی و الهی تربیت می شود.

وی ادامه داد : شهرستان رودسر با داشتن " ٧٠٠ شهید ، ٢٠٠٠ جانباز ، ٢٠٠ آزاده ، شهدای مدافع حرم و استاندار شهید " می طلبد که همه شهر قرآنی باشد.

امام جمعه رودسر در پایان از برگزارکنندگان این محفل سی روزه قرآنی - خانواده شهید رضی - گروه تواشیع و قاریان حافطان قرآنی تشکر کردند.

در پایان این مراسم ، از فعالان جزء خوانی ماه مبارک رمضان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

اجرای تواشیح و قرائت چند سوره از جزء سی قرآن توسط فرزند شهید مدافع حرم " شهید رضی " از دیگر برنامه های این محفل بود.

گزارش تصویری اختتامیه جزء خوانی قرآن در رودسر 

۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰