پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

برپایی نمایشگاه «نگاره هایی از نقاشان معاصر ایران» در لنگرود

برپایی نمایشگاه «نگاره هایی از نقاشان معاصر ایران» در لنگرود
نمایشگاه «نگاره هایی از نقاشان معاصر ایران» از آثار نسیبه صادق نژاد در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود برپا است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود،  سهراب مقدسی طی گفتگویی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر افزود : نمایشگاه نقاشی« نگاره هایی از نقاشان معاصر ایران » که مجموعه آثار خانم نسیبه صادق نژاد مسئول آموزشگاه هنری درفک شهرستان لاهیجان از ١٨ لغایت ٢٣ خردادماه سالجاری در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود برپاست.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود  با اشاره به جایگاه ویژه هنر نقاشی در تاریخ هنر، گفت : بخش اعظمی از تاریخ بشر به وسیله هنر نقاشی ثبت و ضبط شده و امروز به دست ما رسیده است.

وی همچنین تصريح کرد : برگزاری نمایشگاه های متعدد هنری می تواند علاوه بر معرفی هنرمندان و آثار آنها به جامعه ، زمینه ساز جذب نوجوانان و جوانان علاقه مند در فضاهای فرهنگی و هنری شده و رونق بیشتری به مجتمع های فرهنگی و هنری بدهد.

مقدسی در ادامه افزود : در نمایشگاه نقاشی « نگاره هایی از نقاشان معاصر ایران » ٢٠  اثر  از چهره های نقاشان معاصر ایران به قلم خانم نسیبه صادق نژاد با تکنیک پاستل و مدادرنگی و سبک رئال به معرض نمایش گذاشته شده است.

شایان ذکر است نسیبه صادق نژاد متولد ١٣٦٨ تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران ، بطور جدی از سال ٩٠ فعالیت در این زمینه را آغاز و موسس آموزشگاه هنری درفک در لاهیجان می باشد . صادق نژاد در پرونده کاری خویش بیش از ٧ نمایشگاه گروهی از سال ٩٥ الی ٩٨ را داشته و نمایشگاه حاضر اولین تجربه انفرادی وی می باشد.

گفتنی است علاقه مندان می توانند از تاریخ ١٨ لغایت ٢٣ خردادماه هر روز از ساعت ١٠ تا ١٣ صبح و ١٦ تا ١٩ عصر از این نمایشگاه بازدید نمایند.

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱