میزبانی ماسوله از «آوای ارادت رضوی»

میزبانی ماسوله از «آوای ارادت رضوی»
ویژه برنامه آوای ارادت رضوی (موسیقی گیلکی) همزمان با دهه کرامت در شهرک تاریخی ماسوله فومن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری انجمن موسیقی گیلان، شهرداری و شورای شهر شهرک ماسوله، این شهرک تاریخی از توابع شهرستان فومن میزبان روز پایانیِ اجرای ویژه‌برنامه «آوای ارادت رضوی» (موسیقی گیلان) پس از برگزاری در شهرهای لاهیجان و رشت بود.

وی افزود: این ویژه‌برنامه در عصر روز یکشنبه ١٦ تیر ماه سال جاری به میزبانی این شهرستان در دو بخش موسیقی گیلکی و تالشی که در قالب هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) بودند، برگزار گردید.

وی ادامه داد: در این ویژه برنامه صمد حبیبی، محرم‌علی بختیاری و علی‌اشرف قربانی به‌همراه کوهان شمامی ( لَلِه ) در بخش موسیقی تالشی اجرای برنامه پرداختند و در بخش موسیقی گالشی نیز صفرعلی رمضانی (آواز و نقاره) چاووشی‌خوانی، اسماعیل قلی‌پور (چاووشی‌خوانی) به‌همراه گروه کرنانوازان، صفرعلی رمضانی (آواز و کمانچه) منقبت‌خوانی انفرادی و به‌همراه گروه کرنانوازان چاووشی‌خوانی کردند.

 

 

ویژه‌ برنامه آوای ارادت رضوی با اجرای علی عباسی در محل کتابخانه عمومی این شهرک برگزار گردید و در پایان این مراسم از تمامی گروه‌ها شرکت کننده با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۳
تعداد بازدید : ۱۲۳

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید