پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

اجرای نمایش آئینی "شال برون" در لاهیجان

اجرای نمایش آئینی "شال برون" در لاهیجان
نمایش خیابانی آئینی "شال برون" در لاهیجان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، نمایش آئینی " شال برون " کاری از گروه تئاتر خورتاب به نویسندگی و کارگردانی امیر امینی در روزهای دوشنبه١٧تیرماه ؛ ساعت های ١٨ و ١٨:٣٠ و ١٩:١٥  و سه شنبه ١٨تیرماه ؛ ساعت های ١٨:٣٠ و ١٩:٣٠ در مکان کاشف السلطنه مرکز تحقیقات گل گیاه شهرستان لاهیجان  اجرا می شود . امیرامینی، کامیاب فلاحتی، مائده داداشی ،مرضیه یکتایی ،مرتضی پورکریمی، معین گوهری، الهه یوسفی ،حوریه رجبی ،نیما مسعودی  و  سید پویا امامی ازهنرمندانی هستند که دراین نمایش ایفای نقش می کنند.

نمایش " شال برون روایت اربابی است که میخواهد دختر خود را به عقد پسر روس در اورد ولی دختر ارباب دلداده ی پسر روستایی ست. پسر روس با هدایای بسیار به خواستگاری میرود و مراسم شال برون را توسط اهالی انجام می دهد ولی دختر تمایلی به سوغاتی ها نشان نمی دهد .ارباب شرط می گذارد که پسر روستایی و پسر روس با هم کشتی بگیرند و هر کدام پیروز شد با دختر ارباب ازدواج نماید پسر روستایی با عشق دختر ، پیروز مسابقه می شود و مراسم شال برون انجام می گیرد....

از دیگر عوامل این نمایش: دستیار کارگردان  : ساناز قلی پور ؛طراحی فضا : امیر امینی  ، آرزو علی پور؛طراحی حرکت : امیرامینی ؛ساخت موسیقی و پخش  : سجاد حقگو .مهدی بهشاد ؛ساخت تیزر و روابط عمومی :  جواد آتش دهقان ؛طراحی لباس :  امیر امینی؛مدیر صحنه  : جواد آتش ده.

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰