اجرای نمایش آئینی "شال برون" در لاهیجان

اجرای نمایش آئینی "شال برون" در لاهیجان
نمایش خیابانی آئینی "شال برون" در لاهیجان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، نمایش آئینی " شال برون " کاری از گروه تئاتر خورتاب به نویسندگی و کارگردانی امیر امینی در روزهای دوشنبه١٧تیرماه ؛ ساعت های ١٨ و ١٨:٣٠ و ١٩:١٥  و سه شنبه ١٨تیرماه ؛ ساعت های ١٨:٣٠ و ١٩:٣٠ در مکان کاشف السلطنه مرکز تحقیقات گل گیاه شهرستان لاهیجان  اجرا می شود . امیرامینی، کامیاب فلاحتی، مائده داداشی ،مرضیه یکتایی ،مرتضی پورکریمی، معین گوهری، الهه یوسفی ،حوریه رجبی ،نیما مسعودی  و  سید پویا امامی ازهنرمندانی هستند که دراین نمایش ایفای نقش می کنند.

نمایش " شال برون روایت اربابی است که میخواهد دختر خود را به عقد پسر روس در اورد ولی دختر ارباب دلداده ی پسر روستایی ست. پسر روس با هدایای بسیار به خواستگاری میرود و مراسم شال برون را توسط اهالی انجام می دهد ولی دختر تمایلی به سوغاتی ها نشان نمی دهد .ارباب شرط می گذارد که پسر روستایی و پسر روس با هم کشتی بگیرند و هر کدام پیروز شد با دختر ارباب ازدواج نماید پسر روستایی با عشق دختر ، پیروز مسابقه می شود و مراسم شال برون انجام می گیرد....

از دیگر عوامل این نمایش: دستیار کارگردان  : ساناز قلی پور ؛طراحی فضا : امیر امینی  ، آرزو علی پور؛طراحی حرکت : امیرامینی ؛ساخت موسیقی و پخش  : سجاد حقگو .مهدی بهشاد ؛ساخت تیزر و روابط عمومی :  جواد آتش دهقان ؛طراحی لباس :  امیر امینی؛مدیر صحنه  : جواد آتش ده.

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۷۶

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید