فراخوان ارسال اثر برای حضور در جشنواره IMGA MENA

فراخوان ارسال اثر برای حضور در جشنواره IMGA MENA
فراخوان برای دریافت آثار چهارمین دوره از جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (IMGA MENA) منتشر شد و این جشنواره پذیرش بازی‌های موبایلی و واقعیت مجازی بازی‌سازان این منطقه را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌سازان ایرانی می‌توانند تا تاریخ دوشنبه ٨ مهرماه ١٣٩٨ آثار خود را از طریق آدرس mena.imgawards.com برای این جشنواره ارسال کنند.

شرکت در این رقابت‌ها بدون هزینه است و شرکت‌کنندگان می‌توانند با چندین بازی مختلف در این جشنواره حضور یابند.

یادآور می‌شود تنها بازی‌هایی قادر به شرکت در این جشنواره هستند که نسخه قابل بازی از آن‌ها موجود باشد. همچنین بازی‌هایی که منتشر نشده‌اند و صرفا نسخه‌ی اولیه‌ای از آن‌ها موجود است می‌توانند در بخش بهترین بازی‌های مورد انتظار به رقابت بپردازند.

تیم برگزاری جشنواره با اشاره به دوره گذشته و حضور بازی ایرانی فیلیپینگ فلیپ که موفق شد جایزه بزرگ سومین دوره  IMGA MENA  را به دست آورد به این نکته اشاره کرده که این عنوان در رقابت‌های جهانی IMGA نیز موفق شد جایزه ویژه هیئت داوران را کسب کند؛ موضوعی که حاکی از کیفیت بسیار بالای بازی‌های منطقه است.

گفتنی است سال گذشته منتخبین سومین دوره از جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در حالی مشخص شدند که از ١٢ عنوان جایزه جشنواره ٨ جایزه به بازی‌های ایرانی تعلق گرفت.

۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۹۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید