برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در صومعه سرا

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در صومعه سرا
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا از برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در نگارخانۀ زنده یاد استاد محمد عباسیه کهن این اداره به مدت ١٠ روز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، نوراله صفرپور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا از برگزاری نمایشگاه عکس – پوستر و محصولات فرهنگی عفاف و حجاب در نگارخانه ی زنده یاد عباسیه کهن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا خبرداد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت :  به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه عفاف و حجاب با دبیری امور بانوان و خانواده فرمانداری و با حضور معاون سیاسی، اجتماعی،امنیتی فرمانداری، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در نگارخانه  عباسیه کهن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا ساعت١٠ صبه روز سه شنبه ١٨تیر ماه٩٨ افتتاح شد.

نوراله صفرپور اشاره کرد: این نمایشگاه به مدت ١٠ روز صبح و بعداز ظهر برای بازدید عموم مردم دایر بوده و علاقمندان می توانند صبح ها از ساعت٨ صبح تا ١٢ و عصرها از ساعت ١٥ الی ١٩ به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا مراجعه فرمایند.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۴۲

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید