برپایی نمایشگاه فوتومونتاژ و خلاقه «محترم صدرالذاکرین» در رشت

برپایی نمایشگاه فوتومونتاژ و خلاقه «محترم صدرالذاکرین» در رشت
نمایشگاه فوتومونتاژ و خلاقه ی «محترم صدرالذاکرین» از تاریخ ١٥ تا ٢٠ تیر ماه ٩٨ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در معرض دید علاقمندان قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، این نمایشگاه شامل ٢٥  تابلوی عکس رنگی و سیاه و سفید در ابعاد ٤٠ در ٦٠ سانتی متر با تکنیک فوتومونتاژ است.

فتومونتاژ یا فتوکلاژ در عکاسی به معنای چسباندن چندین عکس در یک قاب است. می توان از این تکنیک برای خلق جلوه های بصری که امکان عکاسی از آنها در شرایط عادی نیست استفاده کرد. این هنر قدرت تشخیص بیننده را بالا می برد و دریچه دیگری از هنر عکاسی را پیش روی بیننده باز می کند.

محترم صدرالذاکرین دارای مدرک لیسانس نقاشی از دانشگاه هنرهای زیبای رم  است. فعالیت عکاسی را از سال ١٣٨٦ آغاز نموده و آثار وی به نمایشگاه ها و جشنواره های ملی و بین المللی متعددی راه یافته است. این هنرمند عضو انجمن عکاسان ایران، انجمن عکاسان گیلان و عضو فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) است.


نمایشگاه عکس محترم صدرالذاکرین ساعت ١٨ عصر روز شنبه ١٥ تیر ماه ٩٨ با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء ( ص ) رشت گشایش یافته است و تا روز پنجشنبه ٢٠ تیر ماه صبح ها از ساعت ١٠ تا ١٣ ظهر و عصرها از ساعت ١٧ تا ٢٠ در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۷۲

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید