آغاز کلاسهای تابستانی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان

آغاز کلاسهای تابستانی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان
در پی پایان یافتن ثبت نام، کلاسهای تئاتر در مقاطع مختلف بزرگسال، کودک و نوجوان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با هدف غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد بستر مناسب جهت بهره مندی علاقمندان از آموزش رشته های مختلف هنری با بهره مندی از توانمندیهای هنرمندان با سابقه در عرصه های مختلف،کلاسهای بازیگری تئاتر در مقطع بزرگسالان به مربیگری: نگارنادری و  محمد علی صادق حسنی ؛ در مقطع کودکان به مربیگری: آرزو علی پور؛ در مقطع  نوجوانان به مربیگری:فاطمه علی پرست ،کلاس داستانویسی به مربیگری شهلا شهابیان ، کلاس نمایشنامه نویسی به مربیگری شبنم حجتی سعیدی ، شاهنامه خوانی به مربیگری نیلوفر امیدی ،کارگاه وزن و عروض به مربیگری نوید دانایی ،کلاسهای عکاسی،تصویربرداری،تدوین ،فیلمسازی و فیلمنامه نویسی ( انجمن سینمای جوان )را به شکل تخصصی آغاز کرده است.

در طرح اوقات فراغت علاوه بر کلاسهایی که در محل اداره برگزار می شود کلاسهای موسیقی، خوشنویسی،نقاشی و گرافیک نیز در آموزشگاهها و موسسات دارای مجوز  این اداره برگزار می گردد.

لازم بذکر است ضمن برپایی کلاسهای تئاتر در این اداره ، یک  آموزشگاه آزاد تئاتر  به نام "آن" و یک موسسه فرهنگی و هنری به نام " امید پیام دهکردی" در این شهرستان به پرورش هنرجویان تئاتر می پردازند.  

این اداره با همکاری آموزشگاههای آزاد هنری و انجمن های فعال تخفیف ١٥ تا ٢٠ درصدی را برای کلاسهای تابستانی درنظر گرفته و علاقمندان زیادی با بهره مندی از این تخفیف در این کلاسها ثبت نام کرده اند.

افزودنی است اختتامیه کلاسهای تئاتر با اجرای نمایش توسط هنرجویان هرساله برگزار می گردد.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۱۴۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید