پوستر‌ها و فراخوان‌ها

    
  • اخبار

نمایش «زنگ‌های جنوب برای چه کسی به صدا درمی‌آیند» در صومعه‌سرا به روی صحنه می‌رود

نمایش «زنگ‌های جنوب برای چه کسی به صدا درمی‌آیند» در صومعه‌سرا به روی صحنه می‌رود
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا از به روی صحنه رفتن نمایش «زنگ‌های جنوب برای چه کسی به صدا درمی‌آیند» کاری با ترجمه و کارگردانی دکتر بابک اشرف خانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا، نوراله صفرپور گفت: نمایش زنگ های جنوب برای چه کسی به صدا در می آیند ، به نویسندگی کریستوفر دورانگ و کارگردانی و ترجمه دکتر بابک اشرف خانی پزشک جوان و هنرمند صومعه سرایی، در روزهای دوشنبه ٢٤ و سه شنبه ٢٥ تیر ماه ٩٨ ساعت ٧عصر در سالن فارابی شهرستان صومعه سرا به روی صحنه می رود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با توجه به چکیده ای از این نمایش که آورده شده ((گاهی تمام آنچه که میتواند یک خانواده را در کنار هم نگه دارد، یک بطری لیموناد است؛ گاهی یک ظرف پای خوک. خانواده وینگوالی هر کدام در خیالات واهی خود به سر می برند. تام و لارنس و آماندا محکوم به گذراندن روزها و شبهای طولانی در آپارتمانِ کوچکِ محقشرانند و تنفر و ضعف، به عنوان تنها حلقه اتصال خانواده شدیدا جلب نظر میکند. "جینی" برای پایانِ داستانِ ناامیدی ها وارد میشود؛ اما برای روشنایی همه شبهای سرد جنوب، همیشه نور یک ستاره مغربی کافی نیست. کریستوفر دورانگ در این نقیضه ی طنزی از ''باغ وحش شیشه ای'' تنسی ویلیامز همه ی ارزش های دهه ی ۳۰ و ۴۰ خانواده های آمریکایی را زیر سوال می برد.)) گفت: مشاورکارگردان این نمایش محسن اشرف خانی و بازیگران به ترتیب ورود به صحنه مریم ذکی بخش – صدرا کامرانی – نیما صفری و سارا شریفی بوده که از عموم مردم هنردوست شهرستان صومعه سرا برای تماشای این نمایش زیبا در تاریخ شده دعوت به عمل می آید که با حضور همیشگی خودشان عامل مهمی در ترغیب هنرمندان خوب و جوان شهرستان باشند.
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۳