خبرنگاری در عرصه هنر جای دارد و بسیار ستودنی است

خبرنگاری در عرصه هنر جای دارد و بسیار ستودنی است
فرماندار لاهیجان در "مهر آیین تجلیل از فعالان عرصه خبری" این شهرستان گفت: از آنجاییکه خبرنگاری در عرصه هنر جای دارد بسیار ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، "مهر آیین تجلیل از فعالان عرصه خبری "شهرستان لاهیجان عصر دیروز چهارشنبه ١٦ مرداد ٩٨ با حضورمسئولین ، خبرنگاران ، اصحاب رسانه و عکاسان در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهربرگزار شد. در ابتدا ،مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید توسط آقای زیبایی مزین گردید.

پس از آن سید اسماعیل میر غضنفری  فرماندار شهرستان لاهیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: این شهید بزرگوار در ماموریتی در کشور افغانستان در مزار شریف در کنار ٨ تن دیگر از دیپلماتها در کمین طالبان افتاد و شورای فرهنگ عمومی به پاسداشت فداکاری این بزرگواران این روز را روز خبرنگار نامگذاری کردند .

وی در ادامه افزود: خبرنگاری چون در عرصه هنر جای دارد بسیار ستودنی است بسیاری از خبرنگاران از ابتدایی ترین حقوق و مزایا بی بهر ه اند ولی ارزش کارآنان در حریت، استقلال و آزادی است . خیلی از شما در مسیری که کار کردید تلخ کامی هایی دیدید ولی به روی خود نیاورده و چشم پوشی کردید.

فرماندار شهرستان لاهیجان ضمن ابزار خرسندی از حضور در جمع خبرنگاران ؛ آنان را بازوان قدرتمند نظام خواند و افزود : حرفه خبرنگاری دشوار است و شاید ما نتوانسته ایم آنگونه شایسته است قدردان آنان باشیم. وی با اشاره به انتخابات پیش رو  گفت: امسال سال انتخابات است و همه زیر سقف نظام اسلامی هستیم و برای اینکه دشمن را نا امید کنیم نباید با نوشته هایمان بهانه به دست دشمن دهیم.

در ادامه برنامه دکتر بهمن مشفقی روزنامه نگار پیشکسوت مطالبی مبسوطی را در خصوص تاریخچه خبرنگاری و روزنامه نویسی در لاهیجان برای حضار عنوان کرد. پس از آن سید مرتضی میر حسینی مدیر مسئول فصلنامه لاهیجان و فاطمه حق شناس فعال رسانه به نمایندگی از سایر خبرنگاران مطالبی را عنوان کردند.

گروه موسیقی سروستا متشکل از سحر کلاتی(نوازنده تار)، ایثار یاور (دف) و سابیزا(نی) قطعاتی را برای حضار نواختند.

 در پایان به کلیه خبرنگارن لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود اهدا گردید. این برنامه با همکاری فرمانداری ، شهرداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای اسلامی شهر لاهیجان برگزار شد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۷۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید