تسریع در بهره‌برداری از تالار مرکزی رشت خواسته به‌حق شهروندان است

تسریع در بهره‌برداری از تالار مرکزی رشت خواسته به‌حق شهروندان است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن پیگیری روند آماده‌سازی تالار مرکزی رشت برای بهره‌برداری توسط بخش خصوصی، اظهار کرد: تسریع در بهره‌برداری از تالار مرکزی رشت، خواسته به‌حق شهروندان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، «فیروز فاضلی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ظهر امروز (یکشنبه، 20 مرداد) به همراه «مهرداد صمدی» معاون توسعه مدیریت و منابع و «سید امیر مصباح» معاون امور هنری و سینمایی این اداره‌کل با حضور در تالار مرکزی رشت با «محمد احمدی‌پور» نماینده مؤسسه توسعه فرهنگ و هنر و مدیر مؤسسه بهره‌بردار از تالار و «بهرام جمالی» مدیرعامل اسبق بنیاد رودکی و انجمن موسیقی ایران دیدار و گفت و گو کرد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این دیدار اظهار کرد: پروژه تالار مرکزی رشت علاوه بر اینکه آبروی استان است، وجهه‌ای ملی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد که تأخیر در بهره‌برداری از تالار، برای استان گیلان و شهر رشت که به فرهیختگی شهره است و فرهنگ و هنر در این دیار سابقه دیرینه دارد، شایسته نیست.

 

وی با بیان اینکه برای اتمام پروژه تالار مرکزی رشت زحمات زیادی کشیده شد، گفت: حالا که این تالار بعد از ١٢ سال انتظار، به‌واسطه تلاش و پیگیری شبانه‌روزی همکاران ما و دلسوزان فرهنگ و هنر گیلان افتتاح شد؛ تسریع در بهره‌برداری از آن، کمترین خواسته به‌حق شهروندان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان است.

 

فاضلی افزود: امیدوارم با بهره‌برداری هرچه سریعتر از تالار مرکزی رشت، شاهد روزها و فعالیت‌های مبارکی در حوزه فرهنگ و هنر گیلان باشبم.

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۲۶۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید