معرفی برگزیدگان نخستین فراخوان عکس چای ایرانی ۹۸

معرفی برگزیدگان نخستین فراخوان عکس چای ایرانی ۹۸
اسامی برگزیدگان نخستین فراخوان عکس چای ایرانی سال ۹۸ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقل از روابط عمومی سازمان چای کشور، گل‌محمدی دبیر فراخوان مسابقه عکس چای ایرانی گفت: در سال رونق تولید نخستین فراخوان عکس چای ایرانی به همت سازمان چای کشور و با همکاری صندوق حمایت از توسعه صنعت چای کشور با هدف رونق تولید چای ایرانی و کارآفرینی در صنعت چای، اشتغال روستایی و زنان چای کار و چایخانه های ایرانی و... برگزار شد.

وی افزود: این مسابقه با استقبال خوبی مواجه شد و شرکت کنندگان آثار خود را از سراسر کشور تا پایان‌تیرماه ۹۸ به دبیرخانه فراخوان ارسال کردند.

گل‌محمدی با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش دوربین حرفه ای و دوربین گوشی همراه برگزار شد اظهار داشت: در بخش دوربین حرفه ای بیش از ۱۰۰ عکس و در بخش دوربین گوشی همراه بیش از ۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که در پایان اسامی و آثار برگزیدگان توسط داوران عکاس و کارشناسان سازمان چای کشور و صندوق حمایت از توسعه صنعت چای کشور اعلام و معرفی شد.

دبیر جشنواره عکس چای ایرانی تصریح کرد: در بخش دوربین حرفه ای، ابوذر حمیدی جیرنده از شهرستان رودبار، عباس عاشوری از رشت، امید رجبی پور کشایه از رودسر و شهنام خدایاری ۴ ساله از رشت برندگان این بخش از مسابقه شناخته شدند.

وی همچنین‌ در بخش دوربین گوشی همراه نیز خاطرنشان کرد: محمد قرباندوست لپوندانی از رشت، یاسر جورعشوری از تنکابن، عزیزاله کیومرثی از لاهیجان، علیرضا جمالی قلعه رودخانی از فومن‌، سپیده صیادی از لاهیجان، اکبر باشلقی فومنی از فومن و حمید شعبانی از رودسر برندگان این بخش از مسابقه معرفی شدند. همچنین عکس ارسالی محمد آهنگر از اهواز نیز شایسه تقدیر شناخته شد.

گفتنی است برگزیدگان این فراخوان مهرماه ۹۸ طی مراسمی همزمان با پایان‌فصل بهره برداری با اهدای جوایز و لوح سپاس تقدیر می‌شوند.

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴
تعداد بازدید : ۸۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید