رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن:

خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند

خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در نشست هم اندیشی اعضای کانون خبرنگاران شهرستان در سالن دانشگاه آزاد، خبرنگارن را افسران جنگ دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، دومین نشست هم اندیشی اعضای کانون خبرنگاران شهرستان فومن در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن برگزار و اعضای در مورد مسائل مختلف به ویژه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه امسال بحث و گفتگو کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در این نشست ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: شهادت این مبارز نستوه جبهه مقاومت سبب خلق حماسه‌ای جدید و تقویت همدلی وحدت ملی در کشور شد.

یوسف نیک انجام با اشاره به اینکه رسانه باید خدمات فراوان سردار سلیمانی را برای عموم مردم بازگو کند، افزود: مردم باید بدانند که این مبارز خستگی ناپذیر در طول ۴۰ سال گذشته چه خدمات ارزنده‌ای برای حفظ، صیانت، اشاعه و صدور انقلاب اسلامی انجام داده است.

وی همچنین در ادامه به فرآیند قانونی ثبت کانون خبرنگاران اشاره و تصریح کرد: فرآیند ثبت قانونی کانون خبرنگاران شهرستان فومن در حال انجام است امیدواریم قبل از پایان سال مجوز قانونی کانون دریافت شود.

نیک انجام با بیان اینکه در مدت فعالیت کانون خبرنگاران چندین دوره آموزشی برای ارتقای سطح کیفی خبرنگاران فومن برگزار شده است، بیان کرد: در تلاش هستیم برنامه‌های آموزشی افزایش یابد.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های شورای تأمین شهرستان فومن با خبرنگاران در با محوریت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به حساسیت‌های موجود در منطقه که با سرمایه گذاری دشمنان در حال مدیریت است خبرنگاران افسران جنگ نرم در این زمینه نقش تأثیرگذاری دارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه خبرنگاران اخبار را از منابع معتبر دریافت و منتشر کنند، تأکید کرد: باید از درج خبرهای غیر رسمی از منابع خارجی فاقد اعتبار جدا خودداری کرد.

وی ادامه داد: تلاش شود از توهین به کاندیدا، طرح مسائل قومیتی و مواردی این چنینی پرهیز شود.

۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۹۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید