از امروز به مدت یک هفته؛

نمایشگاه نقاشی های اهدایی مرکز معلولین کاویان در لنگرود برپا می شود

نمایشگاه نقاشی های اهدایی مرکز معلولین کاویان در لنگرود برپا می شود
نمایشگاه آثار سراجی سنتی و نقاشی های اهدایی مرکز معلولین کاویان از امروز به مدت یک هفته در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، نمایشگاه آثار سراجی سنتی و نقاشی های اهدایی مرکز معلولین کاویان با همکاری اداره بهزیستی شهرستان لنگرود و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ۲۴ لغایت ۳۰ دیماه سالجاری در نگارخانه این اداره برگزار می شود.

حامد کریمی لیلی مدیر مرکز معلولین کاویان با اعلام این خبر گفت: علاقه مندان می توانند برای بازدید از آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه ، ۲۴ لغایت ۳۰ دیماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۹ عصر به نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود مراجعه نمایند.

وی در ادامه اظهار داشت: در این نمایشگاه کارهای سراجی سنتی (کیف چرم دست دوز) حرفه آموزان مرکز معلولین کاویان و تعدادی از نقاشی های اهدایی به مرکز به نمایش گذاشته می شود که درآمد حاصل از این کار به نغع توانخواهان مرکز هزینه خواهد شد.

کریمی همچنین افزود: افرادی که آثارشان در این نمایشگاه عرضه خواهد شد، چند ماه در مرکز زیر نظر مربیان ماهر آموزش دیده و کارهایی تولید کرده اند که برای فروش آماده شده است.

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵
تعداد بازدید : ۸۹

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید